Autor Tema: PITANJA O OBRAZOVANJU  (Posjeta: 26979 vremena)

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
Odg: PITANJA O OBRAZOVANJU
« Odgovori #135 u: Travanj 09, 2017, 13:37:59 poslijepodne »
Hvala ti na odgovoru. Cini mi se da bi moglo biti kasno s obzirom da sam upisala 8.2. Jedino ako budem previse puta padala, cega se dosta bojim. A cak i onda mi se cini dosta kasno.

Možda bude i ranije pa u 9. nabaviš kakav autić?

Offline twiggy2310

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #136 u: Travanj 09, 2017, 14:15:22 poslijepodne »
Mozda bude tako, jer za sada dobivam tatin auto. Imat cu ga na koristenje, ali nece biti "skroz" moj (osim ako ga ne otkupim :-D ). Nadam se samo da se to ne odnosi na vozacki, odnosno, da se nece oduziti. Javim sve :-)

Offline twiggy2310

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #137 u: Svibanj 04, 2017, 17:15:05 poslijepodne »

Trenutno sam u potrazi za poslom, konkretno, u potrazi za stručnim osposobljavanjem jer mi je ono potrebno kako bih položila stručni ispit u svojoj struci pa me zanima, možeš li mi reći kada mogu očekivati neke naznake zapošljavanja? Prema zakonu o stručnom osposobljavanju to bi trebalo biti najkasnije do kraja travnja, hoću li uspjeti do tada pronaći posao? Mislim da karta u linku u citati gore radi pa nisam postavljala novu.
Hvala :)

Imaš jedan aspekt između 01 05 i 27 05... sretno...

Povratna info, sljedeći tjedan krećem s poslom. Hvala na odgovoru još jednom :)

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #138 u: Svibanj 07, 2017, 12:56:13 poslijepodne »

Trenutno sam u potrazi za poslom, konkretno, u potrazi za stručnim osposobljavanjem jer mi je ono potrebno kako bih položila stručni ispit u svojoj struci pa me zanima, možeš li mi reći kada mogu očekivati neke naznake zapošljavanja? Prema zakonu o stručnom osposobljavanju to bi trebalo biti najkasnije do kraja travnja, hoću li uspjeti do tada pronaći posao? Mislim da karta u linku u citati gore radi pa nisam postavljala novu.
Hvala :)

Imaš jedan aspekt između 01 05 i 27 05... sretno...

Povratna info, sljedeći tjedan krećem s poslom. Hvala na odgovoru još jednom :)

Nema na čemu i sretno... tenks na info...

Offline twiggy2310

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #139 u: Lipanj 03, 2017, 11:39:25 prijepodne »
Danas sam prvi put izašla na vozački ispit, i pala sam tako da sam sve dobro napravila i trebala sam završiti ispit na način da se jednostavno parkiram negdje i tu sam zablokirala i pogrešno napravila. Sigurno zbog pritiska jer sam znala da je gotovo i da sad još trebam samo to napraviti. Gotovo sam imala vozačku u rukama i izgubila je u jednoj sekundi. Iako ne znam kada će biti sljedeći ispit, vjerojatno kroz 15ak dana, zanima me, pa hoću li stvarno položiti tek oko 9.mjeseca kako si mi ranije napisao? Pa nadam se da neću stvarno mjesecima padati na glupostima. Grozno  :(

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #140 u: Lipanj 10, 2017, 19:48:20 poslijepodne »
Danas sam prvi put izašla na vozački ispit, i pala sam tako da sam sve dobro napravila i trebala sam završiti ispit na način da se jednostavno parkiram negdje i tu sam zablokirala i pogrešno napravila. Sigurno zbog pritiska jer sam znala da je gotovo i da sad još trebam samo to napraviti. Gotovo sam imala vozačku u rukama i izgubila je u jednoj sekundi. Iako ne znam kada će biti sljedeći ispit, vjerojatno kroz 15ak dana, zanima me, pa hoću li stvarno položiti tek oko 9.mjeseca kako si mi ranije napisao? Pa nadam se da neću stvarno mjesecima padati na glupostima. Grozno  :(

Kako rekoh ranije 9 mjesec može biti vezan uz nabavku auta... u svakom slučaju razumijem tvoju nervozu ili bolje rečeno lagani stres vezan uz vožnju... no treba imati na umu sljedeće... treba ti vrijeme da svladaš vožnju i da se uspiješ koliko toliko opustiti u vožnji, no ja znam da ćeš s vremenom to svladati i da će to biti sasvim drugačija situacija, kojoj ćeš se jednog dana smijati...

Dakle opusti se koliko možeš i kad god uspiješ bit će ok... jedino što možeš je prakticirati s rodbinom ili prijateljima da voziš uz njih neko vrijeme prije nego se odlučiš na sljedeće polaganje vožnje... kad se uspiješ opustiti bit će ok...i ne zamaraj se s 9 mjesecom jer uopće nije bitno... položit ćeš kad tad i  s vremenom ćeš baš dobro voziti.... to je najbitnije

Sretno...

Offline twiggy2310

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #141 u: Lipanj 10, 2017, 22:52:28 poslijepodne »
Hvala na odgovoru :)

Offline twiggy2310

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #142 u: Srpanj 01, 2017, 16:38:16 poslijepodne »
Položila...  :)

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #143 u: Srpanj 01, 2017, 17:54:07 poslijepodne »
Položila...  :)

eto vidiš... s takvim stvarimase netreba opterećivati i sve sjedne na svoje...

čestitam...

Offline Riva

• Novi Astronaut
  • *
  • Rivijera
« Odgovori #144 u: Srpanj 01, 2017, 18:15:19 poslijepodne »
Pridruzujem se cestitkama :)

« Zadnja izmjena: Srpanj 01, 2017, 18:30:57 poslijepodne od Riva »