Autor Tema: Pitanja vezana uz odnose  (Posjeta: 188349 vremena)

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
Pitanja vezana uz odnose
« u: Studeni 16, 2012, 20:42:56 poslijepodne »
Ovdje ćemo o odnosima ... može i ljubavnim  :D :D

Offline buba22

• Novi Astronaut
  • *
  • mijauuuuuu
Odg: Pitanja vezana uz odnose
« Odgovori #1 u: Studeni 16, 2012, 22:19:03 poslijepodne »
 jeiii!! to smo čekali :)) ja pripremam pitanje za sutra  :) :)
danas nam je divan dan

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #2 u: Studeni 16, 2012, 22:24:14 poslijepodne »
jeiii!! to smo čekali :)) ja pripremam pitanje za sutra  :) :)

Već mi izlaze na uši  ;D ;D

Offline buba22

• Novi Astronaut
  • *
  • mijauuuuuu
« Odgovori #3 u: Studeni 17, 2012, 13:15:58 poslijepodne »
vidim da jedva čekas da vježbaš malo  :)

dakle ono što mene zanima koji su točno pokazatelji stupanja u brak -svugdje sam dosad čitala ponešto..
tranziti: koji planeta, aktivacija 7. i 10 kuće i njihovih vladara - spori planeti (UR, PL, NE + SA, a može i JU)..
solar: uobičajen pokazatelj je preklapanje 1/7 kuće - no, našla sam i dosta primjera gdje sol ASC aktivira nat. IC/MC.. MO na ASC, itd..

nekad imam strah da se nikad neću udati ili ću se udati jakoo kasno :/

uglavnom, da se vratimo u sadašnje stanje
sad sam u nekakvom statusu quo s dečkom s kojim sam od nove godine 2011...
ta veza me dosta iscrpila., a još nemam snage napraviti neke konačne rezove...
.. pa... da li se uskoro smjesi nesto zanimljivo... da li mi neko novi ide u susret? :) unaprijed zahvalna

http://tinypic.com/r/np573o/6
danas nam je divan dan

Offline Neptun

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #4 u: Studeni 17, 2012, 16:12:20 poslijepodne »

evo tek što se prijavih,nestrpljiva sam,pa odmah ću da postavim pitanje..nadam se da će neko uspjeti da mi da odgovor :)

krajem 2008.godine počela sam vezu sa jednim Škorpionom >:D ,a poznavali smo se od djetinjstva,i eto kao uvijek sviđali jedno drugom,ali sticajem okolnosti,raznih,do tad nismo bili skupa, i nakon ludnice" od veze prekinuli smo prošle godine u oktobru....
on je sada  sa drugom :) ja još nisam sasvim uspjela da ga prebolim,a to mi je bila i jedina ozbiljna veza u životu....
e sad,on se počeo javljati prije mjesec dana ,i kao volio bi da budemo prijatelji bar itd...
ja to ne želim na taj način...a i on sam ne zna šta hoće...
da li će mi se desiti neka nova ljubav-da li ću uspjeti da se ne vraćam na ovo,ili ljubav jednostavno ne štima u mojoj natalnoj ::) ?
(ako budu trebali njegovi podaci mogu ih staviti)
hvala...
« Zadnja izmjena: Studeni 18, 2012, 21:02:14 poslijepodne od Saša »

Offline jelena12

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #5 u: Studeni 18, 2012, 21:12:08 poslijepodne »
bok svima! zanima me aspekt emotivne kvalitetne veze?
dal mi je naglašen aspekt braka? hvala

http://tinypic.com/r/245bnna/6

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #6 u: Studeni 18, 2012, 21:35:56 poslijepodne »
vidim da jedva čekas da vježbaš malo  :)

dakle ono što mene zanima koji su točno pokazatelji stupanja u brak -svugdje sam dosad čitala ponešto..
tranziti: koji planeta, aktivacija 7. i 10 kuće i njihovih vladara - spori planeti (UR, PL, NE + SA, a može i JU)..
solar: uobičajen pokazatelj je preklapanje 1/7 kuće - no, našla sam i dosta primjera gdje sol ASC aktivira nat. IC/MC.. MO na ASC, itd..

nekad imam strah da se nikad neću udati ili ću se udati jakoo kasno :/

uglavnom, da se vratimo u sadašnje stanje
sad sam u nekakvom statusu quo s dečkom s kojim sam od nove godine 2011...
ta veza me dosta iscrpila., a još nemam snage napraviti neke konačne rezove...
.. pa... da li se uskoro smjesi nesto zanimljivo... da li mi neko novi ide u susret? :) unaprijed zahvalna

http://tinypic.com/r/np573o/6

Vjerojatno i dalje nećeš smoći snage da napraviš pomake na emocionalnom planu... situacija se mijenja od 7 mj 2012 jer od tada praktički tražiš nešto više na emocionalnom planu što očito  (na osnovu pojašnjenja tvog pitanja ) da druga strana nije bila  u stanju ispuniti ... i to je glavni razlog trenutnom  nezadovoljstvu...

E sad što god ja tebi rekao za vezu, to nemože odjednom ohladiti ili promjeniti tvoje osjećaje, tako da bila i dalje ili nebila u vezi ćeš još neko vrijeme osjećati bar nešto prema toj osobi, tako da zbog toga nemogu decidirano tvrditi kad bi se mogao pojaviti netko drugi, jer je postojala mogućnost za to u 7 mj, dok god te drže emocije za sadašnjeg, a pošto se radilo o snažnom aspektu nije ni čudo što se tako lako nemožeš odvojiti od njega, jer u načelu ovakav tip odnosa i jest takav da može varirati od totalnog privlačenja, znači trenutaka kad nemožeš biti bez njega, pa do totalnog odbijanja, kad si s njim da bi najradije pobjegla i maknula se od njega...

Znači sad bi pomoglo samo nešto jače da te dobro prodrma da se uspiješ odlijepiti od njega a to nešto jače bi moglo biti od 4 mj 2012 do kraja 3 mj 2013 ako se ne odljepiš u tom periodu i dalje ćeš biti vezana uz njega...

« Zadnja izmjena: Studeni 20, 2012, 19:20:24 poslijepodne od Saša »

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #7 u: Studeni 18, 2012, 21:49:31 poslijepodne »
bok svima! zanima me aspekt emotivne kvalitetne veze?
dal mi je naglašen aspekt braka? hvala

http://tinypic.com/r/245bnna/6

10 i 11 mj 2013 , po važnosti, na emocionalnom planu, se može usporediti sa 2006 godinom nisi navela da li se nalaziš u kakvoj vezi ili ne i od kada... ako nisi u vezi kad je bio početak i kraj prethodne veze?

Offline buba22

• Novi Astronaut
  • *
  • mijauuuuuu
« Odgovori #8 u: Studeni 18, 2012, 21:51:24 poslijepodne »

Vjerojatno i dalje nećeš smoći snageda napraviš pomake na emocionalnom planu... situacija se mijenja od 7 mj 2012 TOČNO! jer od tada praktički tražiš nešto više na emocionalnom planu što očito  (na osnovu pojašnjenja tvog pitanja ) da druga strana nije bila  u stanju ispuniti ... i to je glavni razlog trenutnom  nezadovoljstvu...

E sad što god ja tebi rekao za vezu, to nemože odjednom ohladiti ili promjeniti tvoje osjećaje, tako da bila i dalje ili nebila u vezi ćeš još neko vrijeme osjećati bar nešto prema toj osobi, tako da zbog toga nemogu decidirano tvrditi kad bi se mogao pojaviti netko drugi, jer je postojala mogućnost za to u 7 mj, dok god te drže emocije za sadašnjeg, a pošto se radilo o snažnom aspektu nije ni čudo što se tako lako nemožeš odvojiti od njega, jer u načelu ovakav tip odnosa i jest takav da može varirati od totalnog privlačenja, znači trenutaka kad nemožeš biti bez njega, pa do totalnog odbijanja, kad si s njim da bi najradije pobjegla i maknula se od njega... TOČNO!!

Znači sad bi pomoglo samo nešto jače da te dobro prodrma da se uspiješ odlijepiti od njega a to nešto jače bi moglo biti od 4 mj 2012 do kraja 3 mj 2013 ako se ne odljepiš u tom periodu i dalje ćeš biti vezana uz njega...

ovo boldano., je upravo tako., ni ja to nebi znala na bolji nacin opisat....a
s druge strane, ja sam pocetkom ovog mjeseca ''upoznala'' ili bolje reci srela moju nekadasanju simpatiju
i od tog dana, opet sam izgubljena., jer vidim da mi nije dovoljno stalo do sadasnjeg.....
kad tu i tamo razmijenim poruku s novim.... i koji me opet zaintrigirao...
p.s.mislim da je to ono nešto jače, kaj me uspjelo uzdrmat ;)
« Zadnja izmjena: Studeni 18, 2012, 22:07:02 poslijepodne od buba22 »
danas nam je divan dan

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #9 u: Studeni 18, 2012, 22:00:19 poslijepodne »

evo tek što se prijavih,nestrpljiva sam,pa odmah ću da postavim pitanje..nadam se da će neko uspjeti da mi da odgovor :)

krajem 2008.godine počela sam vezu sa jednim Škorpionom >:D ,a poznavali smo se od djetinjstva,i eto kao uvijek sviđali jedno drugom,ali sticajem okolnosti,raznih,do tad nismo bili skupa, i nakon ludnice" od veze prekinuli smo prošle godine u oktobru....
on je sada  sa drugom :) ja još nisam sasvim uspjela da ga prebolim,a to mi je bila i jedina ozbiljna veza u životu....
e sad,on se počeo javljati prije mjesec dana ,i kao volio bi da budemo prijatelji bar itd...
ja to ne želim na taj način...a i on sam ne zna šta hoće...
da li će mi se desiti neka nova ljubav-da li ću uspjeti da se ne vraćam na ovo,ili ljubav jednostavno ne štima u mojoj natalnoj ::) ?
(ako budu trebali njegovi podaci mogu ih staviti)
hvala...

Vraćanje na staro nema smisla bez obzira na tvoje osjećaje prema njemu, jer to više nebi bilo isto... ako nevjeruješ uđi u vezu pa ćeš i sama shvatiti  :-X

Dakle kad se prekine odnos na ovakav način jednostavno ostane razočarenje i nekakav strah prema nekom novom odnosu koji može ( pored ovoh što se još nisi potpuno ohladila ) dovesti do razdoblja kad jednostavno nisi spremna za neki novi odnos koliko god ti to mislila ili željela...

Iduća godina će poslužiti za ponovo "otvaranje" na emocionalnom nivou, i ako budeš spremna to može biti i neka nova veza ujedno ( 6 mj 2013 )

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #10 u: Studeni 18, 2012, 22:42:11 poslijepodne »

Vjerojatno i dalje nećeš smoći snageda napraviš pomake na emocionalnom planu... situacija se mijenja od 7 mj 2012 TOČNO! jer od tada praktički tražiš nešto više na emocionalnom planu što očito  (na osnovu pojašnjenja tvog pitanja ) da druga strana nije bila  u stanju ispuniti ... i to je glavni razlog trenutnom  nezadovoljstvu...

E sad što god ja tebi rekao za vezu, to nemože odjednom ohladiti ili promjeniti tvoje osjećaje, tako da bila i dalje ili nebila u vezi ćeš još neko vrijeme osjećati bar nešto prema toj osobi, tako da zbog toga nemogu decidirano tvrditi kad bi se mogao pojaviti netko drugi, jer je postojala mogućnost za to u 7 mj, dok god te drže emocije za sadašnjeg, a pošto se radilo o snažnom aspektu nije ni čudo što se tako lako nemožeš odvojiti od njega, jer u načelu ovakav tip odnosa i jest takav da može varirati od totalnog privlačenja, znači trenutaka kad nemožeš biti bez njega, pa do totalnog odbijanja, kad si s njim da bi najradije pobjegla i maknula se od njega... TOČNO!!

ovo boldano., je upravo tako., ni ja to nebi znala na bolji nacin opisat....a
s druge strane, ja sam pocetkom ovog mjeseca ''upoznala'' ili bolje reci srela moju nekadasanju simpatiju
i od tog dana, opet sam izgubljena., jer vidim da mi nije dovoljno stalo do sadasnjeg.....
kad tu i tamo razmijenim poruku s novim.... i koji me opet zaintrigirao...
p.s.mislim da je to ono nešto jače, kaj me uspjelo uzdrmat ;)

Vidiš kako horoskop prati tvoje osjećaje i način kako proživljavaš određene momente u životu...

Nisam siguran za ovog "bivšeg" jer te neće dovoljno zainteresirati, odnosno ispuniti na emocionalnom nivou onako kako sada želiš, ali će zato ovaj perod značiti prekretnicu kroz ono što želiš u narednom periodu učiniti za sebe i kakvu ulogu želiš odigrati u narednom periodu...

Offline buba22

• Novi Astronaut
  • *
  • mijauuuuuu
« Odgovori #11 u: Studeni 18, 2012, 22:47:59 poslijepodne »
wow...sretno mi bilo onda....stvarno nevoljem ove rijeci prekretnice i tako to.... :/
bojim se ikakvih rezova , jer uvijek mislim da ću krivu odluku donijet i zeznut se, a povratka neće bit...
danas nam je divan dan

Offline buba22

• Novi Astronaut
  • *
  • mijauuuuuu
« Odgovori #12 u: Studeni 18, 2012, 22:49:07 poslijepodne »
sad tek vidim da meni treba i psiholog, ne samo astrolog...  :'(  :'(
danas nam je divan dan

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #13 u: Studeni 19, 2012, 08:39:54 prijepodne »
Prekid zadnje veze je bio krajem 5.mj 2011.;kako mi je aspektiran odnos sa osobom rođenom
3.1.1971?i općenito da li mi se vidi brak u budućnosti?hvala unaprijed!

Nisi  se osvrnula na 2006... da li je bila značajna na emocionalnom nivou... osim toga tražio sam početak i kraj prethodne veze, ne samo kraj...

Ja nemogu znati kakav bi ti bio odnos s nekom osobom ako nisi s tom osobom u vezi... naprimjer ti i ja možemo imati izvrsnu sinastriju a da nikad ne uđemo u vezu...  :D

Brak je stvar izbora, kad za neku vezu smatramo da je treba formalizirati... zato uvijek kažem prvo treba naći partnera, ući u vezu i razvijati je da bi došli do braka... znači to je cijeli proces koji treba obaviti prije...

Offline Neptun

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #14 u: Studeni 19, 2012, 13:37:18 poslijepodne »

Vraćanje na staro nema smisla bez obzira na tvoje osjećaje prema njemu, jer to više nebi bilo isto... ako nevjeruješ uđi u vezu pa ćeš i sama shvatiti  :-X

Dakle kad se prekine odnos na ovakav način jednostavno ostane razočarenje i nekakav strah prema nekom novom odnosu koji može ( pored ovoh što se još nisi potpuno ohladila ) dovesti do razdoblja kad jednostavno nisi spremna za neki novi odnos koliko god ti to mislila ili željela...

Iduća godina će poslužiti za ponovo "otvaranje" na emocionalnom nivou, i ako budeš spremna to može biti i neka nova veza ujedno ( 6 mj 2013 )

hvala...
nadam se da ću se uspjeti ohladiti "od ove osobe vremenom...problem je što nisam sklona"vezama i što mi se rijetko dešava nešto
poput ove veze,tu vrstu osjećanja,svega..nisam do sada doživjela
ali eto,da je pravo trajalo bi i sada..zaista se nadam nečemu novom,boljem  O:-)