Autor Tema: Pitanje u vezi profesije  (Posjeta: 17864 vremena)

Offline Riva

• Novi Astronaut
  • *
  • Rivijera
Odg: Pitanje u vezi profesije
« Odgovori #90 u: Lipanj 12, 2017, 07:40:31 prijepodne »
Koje obrazovanje bi bilo najbolji moj zapravo izbor, životni poziv i rješenje svih bitnih životnih pitanja, kao i moje lično zadovoljstvo  :-[

Eh, koliko pitanja u jednom   :o

Offline Blue valentine

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #91 u: Kolovoz 19, 2017, 02:52:11 prijepodne »
Pozdrav,

Zanima me je li dobra ideja da počnem učiti vizualni dizajn. Zanima me koliko bi mi dobro to išlo i bi li u tom području mogla naći posao. To je recentna ideja, a ujedno i stara želja (htjela sam to studirati 2010 godine) (Već sam zapravo počela, i imam problema istih kao u matematici da shavaćam kako funkcionira i onda zeznem neki detalj, pa me zanima isplati li se truditi oko toga)
Hvala

http://tinypic.com/view.php?pic=o8864o&s=5#.VkDFIfkvfIV

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #92 u: Kolovoz 20, 2017, 13:48:25 poslijepodne »
Pozdrav,

Zanima me je li dobra ideja da počnem učiti vizualni dizajn. Zanima me koliko bi mi dobro to išlo i bi li u tom području mogla naći posao. To je recentna ideja, a ujedno i stara želja (htjela sam to studirati 2010 godine) (Već sam zapravo počela, i imam problema istih kao u matematici da shavaćam kako funkcionira i onda zeznem neki detalj, pa me zanima isplati li se truditi oko toga)
Hvala

Cijeli period od proljeća ove godine pa do siječnja 2019 možemo opisivati kao period traženja vlastitog indentiteta. Dakle cijeli period se osoba pita tko sam što sam i kamo idem. Takvo preispitivanje dovodi do traženja rješenja radi nezadovoljstva trenutnom situacijom koja je u stvari na neki način nedostatak trenutne motivacije ili točnije nezadovoljsvo onim smjerom u kojem se sad krećeš... kako je to dugačak period tako će se razmišljanja i motivacija često mijenjati pa u tom smislu ideje ni nemogu biti iskristalizirane prije 2019 godine a cijelo to razdoblje je dobro iskoristiti za ispitivanje različitih opcija...

Offline Blue valentine

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #93 u: Kolovoz 20, 2017, 15:08:30 poslijepodne »
Pozdrav,

Hvala

Cijeli period od proljeća ove godine pa do siječnja 2019 možemo opisivati kao period traženja vlastitog indentiteta. Dakle cijeli period se osoba pita tko sam što sam i kamo idem. Takvo preispitivanje dovodi do traženja rješenja radi nezadovoljstva trenutnom situacijom koja je u stvari na neki način nedostatak trenutne motivacije ili točnije nezadovoljsvo onim smjerom u kojem se sad krećeš... kako je to dugačak period tako će se razmišljanja i motivacija često mijenjati pa u tom smislu ideje ni nemogu biti iskristalizirane prije 2019 godine a cijelo to razdoblje je dobro iskoristiti za ispitivanje različitih opcija...

Da, istina iako sam studirala ono što volim, trenutno nisam sigurna da mi to može pružiti zadovoljstvo. Ništa pokušat ću, pa ću vidjet kako će ići i kamo će me to odvesti. Hvala puno!