Autor Tema: Pitanja vezana uz odnose  (Posjeta: 179248 vremena)

Offline biriboza

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Odg: Pitanja vezana uz odnose
« Odgovori #15 u: Studeni 19, 2012, 23:08:28 poslijepodne »
Pozdrav, Saša i svi ostali!
Prvo, čestitke za forum i puno uspjeha, koji, vjerujem, neće izostati uzimajući u obzir reputaciju koju tvoje ime zasluženo nosi.  :)
Imam pitanje, naravno.  :D
Vezano za emotivna dešavanja, naime, bila sam u vezi od 25.09.2012. do 28.10.2012. Kratko, ali je ostavilo veliki utisak na mene.
Zanima me u narednom periodu ima li nekog drugog na vidiku ili će biti vraćanja na staro?
Hvala, natalna karta je u potpisu.
« Zadnja izmjena: Studeni 19, 2012, 23:13:02 poslijepodne od biriboza »

Offline AtOneMent

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #16 u: Studeni 20, 2012, 18:17:50 poslijepodne »
Pozdrav

Moja venera u njenoj 1. kuci
Moje sunce u njenoj 12. kuci
Moj mjesec  dva stupnja od njenog MC-a

Ona Asc Leo, Sunce u ovnu, mjesec u ribi

Njen Mars u mojoj 3. kuci
Njen Sunce i venera  u mojoj 5. kuci
Njen mjesec u mojoj  u mojoj 4, kuci

Upoznao ju prije mjesec dana
kakav bi to mogao biti odnos?

Hvala

Offline Marina85

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #17 u: Studeni 20, 2012, 18:27:57 poslijepodne »
Bok,
Bila sam zaručena,on je horoskopski znak Ovan ja Lav,pet mjeseci prije svadbe otišao je,javio se samo porukom da su se"stvari promjenile",ja to nikako ne uspijevam zaboraviti zanima me što me čeka vezano uz spomenutu situaciju.
Hvala

natalna karta: http://tinypic.com/view.php?pic=2nc13ls&s=6

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #18 u: Studeni 20, 2012, 19:49:14 poslijepodne »
Prvo, čestitke za forum i puno uspjeha, koji, vjerujem, neće izostati uzimajući u obzir reputaciju koju tvoje ime zasluženo nosi.  :)
Vezano za emotivna dešavanja, naime, bila sam u vezi od 25.09.2012. do 28.10.2012. Kratko, ali je ostavilo veliki utisak na mene.
Zanima me u narednom periodu ima li nekog drugog na vidiku ili će biti vraćanja na staro?

Ili isti ili netko novi pojaviti će se najkasnije do kraja 4 početak 5 mj...

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #19 u: Studeni 20, 2012, 20:00:32 poslijepodne »
Pozdrav

Moja venera u njenoj 1. kuci
Moje sunce u njenoj 12. kuci
Moj mjesec  dva stupnja od njenog MC-a

Ona Asc Leo, Sunce u ovnu, mjesec u ribi

Njen Mars u mojoj 3. kuci
Njen Sunce i venera  u mojoj 5. kuci
Njen mjesec u mojoj  u mojoj 4, kuci

Upoznao ju prije mjesec dana
kakav bi to mogao biti odnos?

Hvala

Ako ne postoji odnos niti pokazatelji kakav bi teoretski bio taj odnos ništa ne znače...

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #20 u: Studeni 20, 2012, 20:01:15 poslijepodne »
Bok,
Bila sam zaručena,on je horoskopski znak Ovan ja Lav,pet mjeseci prije svadbe otišao je,javio se samo porukom da su se"stvari promjenile",ja to nikako ne uspijevam zaboraviti zanima me što me čeka vezano uz spomenutu situaciju.
Hvala

natalna karta: http://tinypic.com/view.php?pic=2nc13ls&s=6

Kada je počela ta veza?? i kad je trebala biti svadba?

Offline Marina85

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #21 u: Studeni 21, 2012, 07:30:07 prijepodne »
veza je zaočela 05.11.2011.a svadba je trebala biti 24.05.2013.

Offline jelena12

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #22 u: Studeni 21, 2012, 15:55:03 poslijepodne »
2006. nije bila značajna u emocionalnom smislu;nikakvu vezu nisam ostvarivala.zanima me konkretno vremenski period mogućnosti
i ulasku u kvalitetnu emotivnu vezu?

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #23 u: Studeni 21, 2012, 19:24:38 poslijepodne »
veza je zaočela 05.11.2011.a svadba je trebala biti 24.05.2013.

U principu vidi se restrikcija, da tako kažem... odjednom si se našla u situaciji da neznaš što i kako dalje

Početak veze sugerira da je odnos počeo naglo , odnosno ovakav tip odnosa je karakterističan za slučajne susrete ili veze na daljinu, gdje je bio dovoljan samo jedan pogled da bi nešto napravilo "klik" i zaljubljenost je tu... ujedno ovakav tip veze može trajati oko godinu dana prosječno ali može i po nekoliko godina, no bit je da ovakav tip odnosa se vrlo rijetko može pretvoriti u neki stabilniji odnos... ovakav odnos pretvara se da je prijateljski... u biti nije

Na osnovu tvojeg horoskopa nemogu izvući njegove razloge odustajanja, jer bi za to trebao njegov horoskop

U stvari bez obzira kako ti sad izgledalo strašno , bolje da je sad puklo nego za godinu dvije ili neznam kad jer ovo od starta nije odnos koji nudi  sigurnost i stabilnost a kod prve situacije eventualne promjene unutar odnosa, sve se raspalo...

U svakom slučaju treba rasčistiti ovaj odnos do kraja, ako ne radi ičeg drugog, ono radi same sebe... sudeći po dosadašnjim zbivanjima vjerojatno će rasčišćavanje odnosa potrajati do jeseni 2013 ili će ti toliko vremena trebati da donekle provariš ovu situaciju... eto toliko koliko se može ovako preko foruma...

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #24 u: Studeni 21, 2012, 19:39:51 poslijepodne »
2006. nije bila značajna u emocionalnom smislu;nikakvu vezu nisam ostvarivala.zanima me konkretno vremenski period mogućnosti
i ulasku u kvalitetnu emotivnu vezu?

Tražiš da ti odgovorim nešto što je samo pod tvojom ingerencijom...

Objasniti ću zašto...

Zato sam i išao provjeravati 2006 da li je bilo kakvih emocionalnih zbivanja.. Mo je zadužen u svakoj karti za potpunija emocionalna zbivanja, odnosno veze koje nas ispunjavaju na emocionalnom nivou...

Pošto je tebi i vl 5 i Mo u aspektu sa Ur to može označavati jednu da tako kažem "emocionalnu blokadu" ( uvjetno rečeno) ... radi se o potrebi da budeš slobodna i o potrebi odnosno pokazatelju da te privlače čudni i otkačeni tipovi te da je potreban vrlo snažan osjećaj da bi uopće reagirala na tom emocionalnom nivou ... ako nema tog snažnog osjećaja i ako tip nije dovoljno otkačen, reakcija potpuno izostaje...

No to i nije jedini razlog... tu je još idealiziranje  općenito odnosa ili privlačenje "umjetničkim"  tipovima

Dakle ako do sada nije bilo reakcije pa ni u 2006 onda nemam garancije ni da će biti sad krajem 2013 godine osima ako ne smanjiš očekivanja, pa počneš ulaziti u odnose da bi jednog dana izrealizirala neki duži i stabilniji odnos, jer za to prvenstveno treba iskustvo

Naredne 2 godine bit će prilično napete i stresne...indirektno mogu biti vezane uz polje doma...

Offline Bella

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #25 u: Studeni 21, 2012, 20:16:24 poslijepodne »
Pozdrav! Zanima me kakav bi ovaj dolazak Neptuna u kvadrat sa Saturnom mogao imati utjecaja na moj brak budući su mi natalno u opoziciji. Muško sam i u braku od 11.8.2011., a u vezi od 01.02.1997.

http://tinypic.com/r/2loqaf/6
« Zadnja izmjena: Studeni 21, 2012, 20:28:51 poslijepodne od Bella »

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #26 u: Studeni 21, 2012, 21:28:39 poslijepodne »
Pozdrav! Zanima me kakav bi ovaj dolazak Neptuna u kvadrat sa Saturnom mogao imati utjecaja na moj brak budući su mi natalno u opoziciji. Muško sam i u braku od 11.8.2011., a u vezi od 01.02.1997.

http://tinypic.com/r/2loqaf/6

Nemora se odnositi na brak... više općenito kroz odnose s drugim ljudima gdje ćeš nakon tog perioda drukčije doživljavati odnose i drukčije se postavljati prema odnosima...

na odnos, više bi utjecao period kad Sa kvadrira Mo... tada je moguće preispitivanje onosa kao takvog ... za usporedbu to su 1999/2000 , 2006, 2013/2014

Što je s poslom zadnje dvije godine??

Offline Bella

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #27 u: Studeni 21, 2012, 21:33:22 poslijepodne »
S poslom nije bilo promjena, prije 3 godine sam unaprijeđen i zasada sam tu gdje jesam.

Offline jelena12

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #28 u: Studeni 22, 2012, 14:59:07 poslijepodne »
Znači,ono što mi je rečeno prije za emocionalni odnos krajem 2013. nije točno?!u narednih godinu dana po pitanju emocionalnog odnosa ne mogu
očekivat ništa konkretno?!kakve napetosti vezane uz obitelj?!

Offline biriboza

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #29 u: Studeni 22, 2012, 16:14:18 poslijepodne »

Ili isti ili netko novi pojaviti će se najkasnije do kraja 4 početak 5 mj...
Hvala puno na odgovoru. A ima li nekih naznaka da li će to biti ex ili neko novi? Znam, puno pitam. :)
Javljam feed kad dođe vrijeme za to.
« Zadnja izmjena: Studeni 22, 2012, 16:17:09 poslijepodne od biriboza »