Autor Tema: ćakule kod katule :)  (Posjeta: 11992 vremena)

Offline Riva

• Novi Astronaut
  • *
  • Rivijera
Odg: ćakule kod katule :)
« Odgovori #90 u: Lipanj 22, 2017, 13:12:37 poslijepodne »
Ti si u pravu u skromnosti se samo odaje utisak Ovce, eventualno neke druge zivotinje :) ;)
Ja eto nisam se istakla u zivotu pa kontam da kroz to nemam ni prava biti bahata i neskromna...a to sto je Merkur dobar pa moze se objesiti Macku o rep kada nema rezultata.
.

Hm...
Odakle ti pravo, da sama sebi uskratiš to pravo?  ::)
To što se nisi istakla u životu, ne znači da ne možeš lupit' nogom u vrata, ako se nitko nije udostojao da ti ih na pristojno kucanje otvori...
...a potom idu rezultati.  ;)
E a kakvi crni rezultati, ali eto....kako god, svakom kako bog namijeni po rodjenju....
A postižu više Merkuri u Lavu nego ja sa ovim mojim, nema pravila nikakvih, sa sjedišnjem njega i bez sjedišta njega....

Offline Blackowhite

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #91 u: Lipanj 22, 2017, 13:24:45 poslijepodne »
Bolesna,
Ne sviđa mi se takva komunikacija u kojoj ti želis dominirati na način da druge kritiziras i s visine mu se obraćas.
Želis chatati na svoj način,a drugog kritiziras zbog iste nakane.Uostalom, ne znas ni stati, nego ćes početi masirati sad unedogled. Lijep pozdrav.

Offline Blackowhite

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #92 u: Lipanj 22, 2017, 13:52:56 poslijepodne »
evo Bolesna, Riva mi kaže kroz PM da si ti ok osoba.Čemu sve to?

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #93 u: Lipanj 22, 2017, 16:01:53 poslijepodne »
Bolesna,
Ne sviđa mi se takva komunikacija u kojoj ti želis dominirati na način da druge kritiziras i s visine mu se obraćas.
Želis chatati na svoj način,a drugog kritiziras zbog iste nakane.Uostalom, ne znas ni stati, nego ćes početi masirati sad unedogled. Lijep pozdrav.

Ženo draga,
naziv ove teme je "Ćakule kod Katule", a ne "Kako od buhe napraviti slona".

Ne znam za druge, ali postove na ovoj temi, ja sam pročitala od početka i koliko sam shvatila, (a razmišljam i shvaćam logički), ova tema osmišljena je prvenstveno kao zabavni, opuštajući i neobvezatni chat registriranih članova ovog foruma.

U skladu s tim, napisani su svi moji postovi na ovoj temi, koji možda ozbiljnim ljudima poput tebe, "zvuče" dominantno zbog mojeg nepopravljivog optimizma i vesele naravi, ali kad me netko tko poput tebe, ne razumije šalu, bez argumenata optuži da kritiziram i masiram u nedogled, ne da ne znam, nego ne želim stati, jer imam pravo na kulturnu repliku.

Zahvaljujem Rivi na uistinu lijepom mišljenju o meni upućenom ti privatnom porukom, ali realno, ne poznajete me ni ti niti ona.

Budući da si se ti na ovaj forum registrirala zahvaljujući mojem pozivu kojeg sam ti uputila na forum.hr-u, pretpostavljajući da smo na istoj valnoj dužini, iskreno, bilo bi mi logičnije da je "to" mišljenje tvoje.

Međutim, čovjek griješi dokle živi pa dozvoljavam da je ta moja pretpostavka bila pogrešna, tim više, jer vidim da citiraš neke riječi jedne moderatorice navedenog foruma, kojoj sam ja, zahvaljujući tom svojem Merkurovskom temperamentu, bila trn u oku, prvenstveno zato, jer je shvatila da mi ne može isprati mozak.

Žao mi je što si ovaj chat shvatila tako bukvalno, ali kako god, želim ti ugodan ostatak dana.
Lijep pozdrav i tebi.

Offline Blackowhite

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #94 u: Lipanj 22, 2017, 16:41:20 poslijepodne »
Bolesna, upoznala sam te dovoljno.Samo te molim, nemoj plesti kroz PM  nista oko mene.Lijepo je sto si ovdje nasla istomisljenike,ali mene zaobiđi.
Ja nisam na tvojoj valnoj dužini, meni je bilo samo neizmjerno žao tebe tamo gdje si prije pisala.Oduvijek mislim da ne treba ljude dodatno shutati,ako ih je već život ishutao.To sto ja ponavljam riječi neke moderatorice,oprosti ako te zasmetalo, ali fakat imas Neptun u 3. polju komunikacija.
Tvoj Merkur ima puno kvadrata, mentalna energija ti ne cirkulira lako,sama si rekla nesto slično,nema puno realnosti, on se bori na krivi način.Pretvori se u niži tip ...Znam da je ona moderatorica komentirala kako ti je Merkur "monstruozan",i to je bezveze sto je rekla.Ali, tamo uvijek kad se nekog žele rijesiti,stave pod nos neki aspekt koji je kakti grozan kod osobe koju tamo ne žele.A nema "groznih" aspekata, ali ima moderatorskih manipulacija.Taj PM je zajeban za sve.Obzirom da i ti volis razmjenjivati misljenja o nekome putem PM,jos jednom, za kraj te molim da mene zaobiđes u tome,ovdje. :)

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #95 u: Lipanj 22, 2017, 18:40:20 poslijepodne »
Bolesna, upoznala sam te dovoljno.Samo te molim, nemoj plesti kroz PM  nista oko mene.Lijepo je sto si ovdje nasla istomisljenike,ali mene zaobiđi.
Ja nisam na tvojoj valnoj dužini, meni je bilo samo neizmjerno žao tebe tamo gdje si prije pisala.Oduvijek mislim da ne treba ljude dodatno shutati,ako ih je već život ishutao.To sto ja ponavljam riječi neke moderatorice,oprosti ako te zasmetalo, ali fakat imas Neptun u 3. polju komunikacija.
Tvoj Merkur ima puno kvadrata, mentalna energija ti ne cirkulira lako,sama si rekla nesto slično,nema puno realnosti, on se bori na krivi način.Pretvori se u niži tip ...Znam da je ona moderatorica komentirala kako ti je Merkur "monstruozan",i to je bezveze sto je rekla.Ali, tamo uvijek kad se nekog žele rijesiti,stave pod nos neki aspekt koji je kakti grozan kod osobe koju tamo ne žele.A nema "groznih" aspekata, ali ima moderatorskih manipulacija.Taj PM je zajeban za sve.Obzirom da i ti volis razmjenjivati misljenja o nekome putem PM,jos jednom, za kraj te molim da mene zaobiđes u tome,ovdje. :)

Djevojko draga...

Mene ni rođena majka ne poznaje dovoljno, a 'di ćeš me poznavat' ti, koja me nikad u životu nisi niti čula niti vidjela, a kamoli nešto drugo...?!

Koje si ti to lončiće ovdje spobrkala?

O kakvim ti to ovdje i o čijim PM-ovima pričaš?

Ajd' budi dobra i daj si malo truda pa odvrti na početak ovu našu nazovi "konverzaciju" i pročitaj sve postove po redu, jer je očito, da u ovoj prijepisci, "mentalna energija" koju spominješ, danas nije tebi cirkulirala.

Daj Bože da ti je do sad procirkulirala...
Možda ipak nekako uspiješ shvatiti tko je tu, o čemu i s kime razgovarao...

Očito je, naime, da si negdje nešto krivo povezala.
Ah, da...
Možda ti pri tome upadne u oči i tko je kome slao PM-ove, tko je koga uvrijedio, tko se kome obraćao "s visoka" etc...

...što je meni, nakon ovakvog tvojeg nastupa, sasvim dovoljan razlog da te zaobilazim.
I ne samo ovdje.
Sretno.

Offline Riva

• Novi Astronaut
  • *
  • Rivijera
« Odgovori #96 u: Lipanj 23, 2017, 08:50:20 prijepodne »
Što se tiče ove teme, nekako, zdrave šale i zafrkancije uvijek dobro došlo, obzirom da smo mahom svi u haosu svakodnevnog života, prija  8), makar meni koja imam izražen smisao za humor(da ne kažem jak Merkur)  ;D, neću,, neću, tebe Bolesna da kopiram sada  :P

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #97 u: Lipanj 23, 2017, 10:21:02 prijepodne »
Što se tiče ove teme, nekako, zdrave šale i zafrkancije uvijek dobro došlo, obzirom da smo mahom svi u haosu svakodnevnog života, prija  8), makar meni koja imam izražen smisao za humor(da ne kažem jak Merkur)  ;D, neću,, neću, tebe Bolesna da kopiram sada  :P

Izvrsna odluka...  :-[
Najlošiji original ima veću vrijednost od najbolje kopije.

Kakav kaos?
Nema kaosa...
Ja ti na život gledam ovako:

https://www.youtube.com/watch?v=A3yCcXgbKrE

:-*

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #98 u: Lipanj 24, 2017, 10:51:33 prijepodne »
Ti si u pravu u skromnosti se samo odaje utisak Ovce, eventualno neke druge zivotinje :) ;)
Ja eto nisam se istakla u zivotu pa kontam da kroz to nemam ni prava biti bahata i neskromna...a to sto je Merkur dobar pa moze se objesiti Macku o rep kada nema rezultata.
.

Hm...
Odakle ti pravo, da sama sebi uskratiš to pravo?  ::)
To što se nisi istakla u životu, ne znači da ne možeš lupit' nogom u vrata, ako se nitko nije udostojao da ti ih na pristojno kucanje otvori...
...a potom idu rezultati.  ;)
E a kakvi crni rezultati, ali eto....kako god, svakom kako bog namijeni po rodjenju....
A postižu više Merkuri u Lavu nego ja sa ovim mojim, nema pravila nikakvih, sa sjedišnjem njega i bez sjedišta njega....

A, neee...
Nisu moji crni. Moji su žuti s crvenim tufnicama...  :))
...jer ti meni Bog uvijek namijeni TOČNO ono što mi treba.  ;)

A kaj fali tom tvojem Merkuru?
Ma vidi samo kak' ti se fino smjestio u 5. polje...
Mo'š imat' oko sebe hrpu dječice pa fino s njima u kazalište, na koncerte...
...pa ih fino učit' životnim mudrostima s tim trigonom na Saturn u 9...
...a usput si mo'š napikirat' i kakvog dobrog komada u susjedstvu s tim sekstilom na Veneru...  ;)