Autor Tema: Tranziti Saturna  (Posjeta: 1703 vremena)

Offline wild_rose

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Tranziti Saturna
« u: Veljača 04, 2013, 13:54:45 poslijepodne »
Već neko vrijeme imam u natalu tranzit Saturna koji pravi konjukciju s Mjesecom u 4 kuci, i sekstil s Marsom u 6 kući. Može li mi neko objasniti šta to znači?

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
Odg: Tranziti Saturna
« Odgovori #1 u: Veljača 08, 2013, 00:10:51 prijepodne »
Za tebe znači da su to periodi preuzimanja odgovornosti, nalik na 2006 ili 1999...

Znači mogući pritisci na ličnost ili ličnost postaje odgovornija za vlastite postupke... referiraj se na te godine i znati ćeš kako ćeš se osjećati u narednom periodu, odnosno imati ćeš sličan osjećaj kao i u navedenim godinama... osim toga može se raditi i o emocionalnim situacijama a tu ovisi situacija od trenutačnog stanja... da li si u vezi ili nisi i ako jesi od kada jesi itd... itd...

Offline wild_rose

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #2 u: Veljača 08, 2013, 01:18:52 prijepodne »
Za 1999 se i ne sjecam najbolje, al 2006 g mi je donijela neka poboljsanja na zdrastvenom nivou, zbog lijekova koje sam pila do te godine bila sam dosta povucenija, nisam bila fokusirana, tesko sam pamtila, citala isl, ali te godine prestajem piti te lijekove i postajem cista suprotnost osobe kakva sam bila,  i to je jedino po cemu pamtim tu godinu. U vezi nisam a kako stvari stoje ne nadam se nekoj promjeni u blizoj buducnosti, al mozda se varam nikad se ne zna...tebi puno hvala na odgovoru ;)

Offline wild_rose

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #3 u: Ožujak 17, 2013, 15:57:36 poslijepodne »
U maju ce mi tranzitni Saturn pravi trigon s Mjesecevim cvorom kroz 12 polje i to ce trajati skoro do kraja ljeta. Sta mogu ocekivati od tog tranzita?