Autor Tema: Pitanje u vezi potomstva i kupovine stana  (Posjeta: 3222 vremena)

Offline potomstvo

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Pitanje u vezi potomstva i kupovine stana
« u: Veljača 09, 2013, 10:43:36 prijepodne »
Bok svima!

Htela sam postaviti konkretno pitanje u vezi potomstva i promene stambene jedinice.

Da li neko moze da pogleda kakve su mi prognoze i tranziti po pitanju potomstva? Da li cemo postati roditelji?

U martu imam nekih desavanja u 5 polju http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...stx2=s=outs=24
A kod mog muza u drugom http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...go.x=10&go.y=7 , al mu Jupiter ulazi u 5.

U braku smo od 31.08.2003.g. Do sada smo imali 3 biohemijske trudnoce(2006/11m,2011/10m,2012/12m) i jednu trudnocu koja se zavrsila sa uginucem ploda u 10tjednu(2010/6m zacece), jednu IUI i VTO  nekoliko pokusaja, ali posto su bili neuspesni nebi ih navodila.

Takodje, interesuje me da li cemo suprug i ja kupiti stan? Zivimo kod njegovih roditelja, ni jedno  ni drugo nemamo nekretninu na nase ime.

Nov dom nov clan domacinstva :-*

Hvala svima koji zele pomoci :)

Offline nika55

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Odg: Pitanje u vezi potomstva i kupovine stana
« Odgovori #1 u: Veljača 16, 2013, 20:30:30 poslijepodne »
Saša, imala bih još jedno pitanje a vezano je uz potomstvo...naime ja Saša imam već dvoje djece no suprugu i meni nekako je želja imati možda još jedno dijete...ali porodi su mi bili jako jako teški i neznam kako sam to preživjela ( dva carska ), a karijera mi je krenula u dobrom smjeru i sad mi se čini kao da nema prostora za treće dijete..moje pitanje je dali bi preživjela 3.porod i dali bi to dijete za moju karijeru bio kraj?čini mi se kao da moram izabrati ili još jedno dijete ili karijera...http://i46.tinypic.com/1488xh.gif

Offline tabadzija

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #2 u: Veljača 17, 2013, 07:34:22 prijepodne »
@potomstvo sacuvaj sliku, ne mozemo da vidimo kartu
Saša, imala bih još jedno pitanje a vezano je uz potomstvo...naime ja Saša imam već dvoje djece no suprugu i meni nekako je želja imati možda još jedno dijete...ali porodi su mi bili jako jako teški i neznam kako sam to preživjela ( dva carska ), a karijera mi je krenula u dobrom smjeru i sad mi se čini kao da nema prostora za treće dijete..moje pitanje je dali bi preživjela 3.porod i dali bi to dijete za moju karijeru bio kraj?čini mi se kao da moram izabrati ili još jedno dijete ili karijera...http://i46.tinypic.com/1488xh.gif
uverena sam da ce ti i sasa dati misljenje, ali meni se kucka, pa se nadam da je to o.k.

kako stvari stoje ja verujem da je dete na tapetu jako skoro.
solar 2013 aktivira peto polje, uran staje na mc i uzdrmace karijeru, dok istovremeno pravi i trigon na vladara 10/5 (moze se tumaciti i kao napredak u karijeri). kako saturn pravi kvadrat na vladar 10/5, ako je karijera u pitanju, bice uzlazno i stresno/tesko. s obzirom da se jupiter probija ka ac, i u roku od pola godine prelazi preko dva benefika, meni se cini beba ipak...

Offline nika55

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #3 u: Veljača 17, 2013, 09:27:48 prijepodne »
Hvala ti na mišljenju, nego znaš šta je...moje pitanje je bilo da li bi da se odlučim na dijete preživjela porod ( prošla 2 carski rezovi jako, jako teški ) i karijera mi je jako važna koja je krenula uzlaznom putanjom, pa neznam dali bi se karijera na isti način nastavila da sa sa troje male djece vratim na posao, čak mislim da bi dobila otkaz...a i nisam više tako mlada...kada bi mi netko rekao da ću roditi curicu i da neću umrijeti i da ću se vratiti na posao i da će mi karijera napredovati nebi se dvoumila...svugdje dobijem razlićita tumačenja...

Offline potomstvo

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #4 u: Veljača 17, 2013, 18:09:50 poslijepodne »

Valjda je sad ok ;)

Bok svima!

Htela sam postaviti konkretno pitanje u vezi potomstva i promene stambene jedinice.

Da li neko moze da pogleda kakve su mi prognoze i tranziti po pitanju potomstva? Da li cemo postati roditelji?

U martu imam nekih desavanja u 5 polju http://s1320.beta.photobucket.com/user/Glory801/media/astro_2gw_01_yasmin_glory6473944402ja_zps0d1af4e2.gif.html?sort=3&o=1
A kod mog muza u drugom http://s1320.beta.photobucket.com/user/Glory801/media/astro_2gw_02_yasmino_man6478947495mm_zps123aa3af.gif.html?sort=3&o=0 , al mu Jupiter ulazi u 5.

U braku smo od 31.08.2003.g. Do sada smo imali 3 biohemijske trudnoce(2006/11m,2011/10m,2012/12m) i jednu trudnocu koja se zavrsila sa uginucem ploda u 10tjednu(2010/6m zacece), jednu IUI i VTO  nekoliko pokusaja, ali posto su bili neuspesni nebi ih navodila.

Takodje, interesuje me da li cemo suprug i ja kupiti stan? Zivimo kod njegovih roditelja, ni jedno  ni drugo nemamo nekretninu na nase ime.

Offline potomstvo

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #5 u: Veljača 24, 2013, 20:31:07 poslijepodne »

Valjda je sad ok ;)

Bok svima!

U martu imam nekih desavanja u 5 polju http://s1320.beta.photobucket.com/user/Glory801/media/astro_2gw_01_yasmin_glory6473944402ja_zps0d1af4e2.gif.html?sort=3&o=1
A kod mog muza u drugom http://s1320.beta.photobucket.com/user/Glory801/media/astro_2gw_02_yasmino_man6478947495mm_zps123aa3af.gif.html?sort=3&o=0 , al mu Jupiter ulazi u 5.

:-* da bar neko malo pogleda :-*  O:-)please O:-)

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #6 u: Veljača 28, 2013, 19:53:01 poslijepodne »

Valjda je sad ok ;)

Bok svima!

Kako sam već nekoliko puta naglasio , radi selidbe nemam baš vremena, tako da ću povremeno  nabrzaka odgovoriti kako budem stizao...

Ovdje bi trebalo malo više vremena za proučiti situaciju i vidjti eventualne uzroke problema, za što sad zaista nemam vremena, ali koliko se da nabrzinu baciti oko...

Dakle ne očekujem nepremostive probleme, i eventualno s trudnoća može odužiti, odnosno odgoditi... po ovome je period odgode na svom kraju odnosno moglo se odgoditi do pred dvije godine, znači do 2010/11 međutim, od tada nastupaju druge stresne okolnosti, koje nisu poželjne u razdobljima kada se želi zatrudnjeti, tako da je 2011/ 2012 i 2013 prilično napete i stresne na emocionalnoj razini i nisu kao takve povoljne za trudnoću...

Što se seljenja tiče ova godina na polju doma je također stresna i napeta i nisam siguran da li to mogu biti promjene doma ili samo napetost na tom polju...

Klasičan aspekt seljenja je za cca 5 godina, iako ima nešto i prije toga ali mislim da nije dovoljno snažno da bi se ranije izrealiziralo...

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #7 u: Veljača 28, 2013, 20:00:19 poslijepodne »

Mislim da će trenutno prevagnuti karijera?? sve zavisi od toga kako si proživjela 12 i 1 mj ? ako su tada počele aktivnosti vezane za karijeru ( napredak ) onda se takva zbivanja nastavljaju dalje u 4 mj i dalje do 9 mj..., a za 2,5 godine ćeš donijeti sljedeći plan koji može biti vezan uz bebu...

Offline potomstvo

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #8 u: Ožujak 03, 2013, 12:04:01 poslijepodne »

Valjda je sad ok ;)

Bok svima!

Kako sam već nekoliko puta naglasio , radi selidbe nemam baš vremena, tako da ću povremeno  nabrzaka odgovoriti kako budem stizao...

Ovdje bi trebalo malo više vremena za proučiti situaciju i vidjti eventualne uzroke problema, za što sad zaista nemam vremena, ali koliko se da nabrzinu baciti oko...

Dakle ne očekujem nepremostive probleme, i eventualno s trudnoća može odužiti, odnosno odgoditi... po ovome je period odgode na svom kraju odnosno moglo se odgoditi do pred dvije godine, znači do 2010/11 međutim, od tada nastupaju druge stresne okolnosti, koje nisu poželjne u razdobljima kada se želi zatrudnjeti, tako da je 2011/ 2012 i 2013 prilično napete i stresne na emocionalnoj razini i nisu kao takve povoljne za trudnoću...

Što se seljenja tiče ova godina na polju doma je također stresna i napeta i nisam siguran da li to mogu biti promjene doma ili samo napetost na tom polju...

Klasičan aspekt seljenja je za cca 5 godina, iako ima nešto i prije toga ali mislim da nije dovoljno snažno da bi se ranije izrealiziralo...

Sasa,

Hvala ti na odgovoru. Ja stvarno imam puno stresa, koje pokusavam da eliminisem ali ipak sam suvise emotivna.

Jedino gde sam stabilna je posao jer zavisi od mog rada, a porodicni odnosi uzi i siri nisu sjajni, a sve to utice na MM i mene. Mislim da nam selidba moze doneti mnoge benefite jer mozemo biti mirniji.

Ja sam pogledala svoje tranzite  od 5mj do 7mj 2013. i JU je aktivan, a on mi uvek donosi promene na bolje. U 8 polju JU je do kraja jula 2013. sto je povoljno za dobijanje kredita, a to je i nacin da kupimo stan. Nemoramo se odmah seliti zivimo u komotnoj kuci, ali ce nam biti lakse  ako dodje do trudnoce mozemo negde otici, a ne ovako da dodje do spontanih pobacaja zbog stresa. Takodje u tom periodu JU krajem 5mj 2013 prelazi preko natalnog meseca sto je takodje povoljno za trudnocu ukoliko nedodje do nje u 3mj jer je 5 kuca aktivna.

U svakom slucaju hvala ;) Vera mi je jaka i necu dozvoliti da emocije prevladaju moj razum kao pre, sto sam starija to sam stabilnija to ide sa godinama. :D

Offline nika55

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #9 u: Svibanj 13, 2013, 14:38:14 poslijepodne »

Mislim da će trenutno prevagnuti karijera?? sve zavisi od toga kako si proživjela 12 i 1 mj ? ako su tada počele aktivnosti vezane za karijeru ( napredak ) onda se takva zbivanja nastavljaju dalje u 4 mj i dalje do 9 mj..., a za 2,5 godine ćeš donijeti sljedeći plan koji može biti vezan uz bebu...

Hvala Saša nisam do sada ni skužila da si mi odgovorio..zanima me tvoje mišljenje konkretno dali ukoliko rodim treće dijete, sada kada si posložim bolje uvjete na poslu ( još uvijek nema konkretnih pomaka), mojoj karijeri je kraj znači dali ću se morati odreći karijere zbog 3.djeteta? Isto tako financije bi mi bile na knap...tvoje mišljenje je da bi normalno rodila ( imam Urana na vrhu 5.te)

Offline Malena

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #10 u: Studeni 27, 2016, 16:56:56 poslijepodne »
Bok!Razmišljam o kupnji kuće u Gorskom kotru.Zanima me kada bi bio povoljan period za odlučite se uzeti kredit i kupiti tu kuću.Može li se kuću kupiti po nižoj cijeni od one za koju se prodaje, tj da li ju je prodavatelj voljan dati za manje cca 5000 eura.Ako se kuća kupi koristila bi se za iznajmljivanje.Da li se može vidjeti ako bi se kuća dobro rentala. evo i natalne http://tinypic.com/view.php?pic=162yyp&s=6#.UpDk4ieBw24

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #11 u: Prosinac 04, 2016, 17:26:41 poslijepodne »
Bok!Razmišljam o kupnji kuće u Gorskom kotru.Zanima me kada bi bio povoljan period za odlučite se uzeti kredit i kupiti tu kuću.Može li se kuću kupiti po nižoj cijeni od one za koju se prodaje, tj da li ju je prodavatelj voljan dati za manje cca 5000 eura.Ako se kuća kupi koristila bi se za iznajmljivanje.Da li se može vidjeti ako bi se kuća dobro rentala. evo i natalne http://tinypic.com/view.php?pic=162yyp&s=6#.UpDk4ieBw24

Što se kredita tiče u ovoj period je sasvim ok, ali pod uslovom da imaš unaprijed točno razrađen plan u detalje... u tom slučaju samo naprijed...

Tržište diktira cijenu odnosno kolokio je nekom hitno da proda.. ako je osobi hitno možeš se cjenkati...
Nemožeš očekivati bog zna što od rentanja jer pozicija i kvaliteta nekretnine određuje  potraznju i to svakako nebi bilo dostatno u početku rentanja jer treba vrijeme da se tako nešto razvije... zato je bitan plan kojeg sam već pomenuo... bez dobrog plana teško možeš uspjeti... plan u smislu ššto ćeš učiniti  u početku dok nekretnina ne donosi dovoljno za pokrivanje kredita recimo... jer ako sad zmeš nekretninu ona nemože donositi prihod vjerojatno prvih nekoliko mjeseci a poslje toga treba oko 2,5 godine da se razvije kakav takav posao od toga  to skroman