Autor Tema: Moždani udar  (Posjeta: 1196 vremena)

Offline Bella

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Moždani udar
« u: Ožujak 27, 2013, 21:06:36 poslijepodne »
Ovo je natalna karta osobe koja je prije 2 tjedna doživjela moždani udar. http://i46.tinypic.com/2ighlsk.gif

Trenutno je u bolnici, a najviše je pogođen govor. Zanima me prognoza za oporavak. To je ženska osoba u dobi od 33 godine.
« Zadnja izmjena: Ožujak 27, 2013, 21:08:51 poslijepodne od Bella »

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
Odg: Moždani udar
« Odgovori #1 u: Ožujak 30, 2013, 20:21:13 poslijepodne »
Ovo je natalna karta osobe koja je prije 2 tjedna doživjela moždani udar. http://i46.tinypic.com/2ighlsk.gif

Trenutno je u bolnici, a najviše je pogođen govor. Zanima me prognoza za oporavak. To je ženska osoba u dobi od 33 godine.

Kao prvo moram navesti da nemam baš previše iskustva sa slučajevima moždanog

Kao drugo ovo definitivno, po meni, nemože biti životno ugrožavajuće.

Ovo jesu aspekti koji ostavljaju trajne posljedice, i to će se odraziti kroz taj govor, no pošto je riječ o Pl aspektu moguće je da dođe do naglog poboljšanja odnosno oporavka, jer kako nas može dovesti do samog ruba života isto tako može nas i  čudesno vratiti ( Pl manifestacije )

No pravi oporavak očekivao bih u 2014 godini

Zanimalo bi me ako možeš doći do podataka što se zbivalo osobi oko 1999-2001 ?? jer je period nalik tome...

Offline Bella

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Odg: Moždani udar
« Odgovori #2 u: Ožujak 31, 2013, 23:12:52 poslijepodne »
Hvala! Drago mi je da nije životno ugrožavajuće. Inače, osoba posjeduje toliku unutarnju snagu i energiju da me zbilja ne bi čudilo da se potpuno oporavi. Daj Bože!

Probat ću se raspitat kod njenih najbližih, ali koliko mene sjećanje služi ništa ozbiljnije se nije desilo u periodu 1999-2001.

Javit ću ti ako saznam! ;)
« Zadnja izmjena: Ožujak 31, 2013, 23:14:40 poslijepodne od Bella »