Autor Tema: Inozemstvo,da ili ne?  (Posjeta: 8620 vremena)

Offline pspman

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Inozemstvo,da ili ne?
« u: Svibanj 01, 2013, 22:45:27 poslijepodne »
Pozdrav :zanima me da li je pametno i u koje vreme ,otici u inozemstvo (emigrirati) radi boljeg zivota i zdravijeg naravno, a uz sve to trazenja posla i provodenja zivota tamo!?? Planiram vec mesecima o tome,pa me zanima ako ikako moze dase vidi nesto,,, hvala unapred!!!!

http://www.astro.com/tmpd/ctf6fileL1knnr-u1367444533/astro_w2at_01_aleksandar_stanisavljevi_hp.78133.6680.gif?7165

Offline mihaela11

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Odg: Inozemstvo,da ili ne?
« Odgovori #1 u: Kolovoz 30, 2013, 12:53:52 poslijepodne »
Pozdrav Saša!

Zanima me kako mi stoji put u inozemstvo (Europa) od 22.09.-28.09.?  Naime, idem sama i rezervirala sam si smještaj, pa me zanima kako mi stoji, jel trebam pripaziti na nešto ili? 

karta: http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=w76fileyFa2Fb-u1377860435;lang=e;gm=a1;btyp=2;mth=gw;sday=30;smon=8;syr=2013;hsy=-1;zod=;orbp=;rs=0;ast=&nhor=1&nho2=1

puno ti hvala!
« Zadnja izmjena: Rujan 02, 2013, 06:26:06 prijepodne od mihaela11 »

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #2 u: Rujan 07, 2013, 08:42:13 prijepodne »
Pozdrav Saša!

Zanima me kako mi stoji put u inozemstvo (Europa) od 22.09.-28.09.?  Naime, idem sama i rezervirala sam si smještaj, pa me zanima kako mi stoji, jel trebam pripaziti na nešto ili? 

karta: http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=w76fileyFa2Fb-u1377860435;lang=e;gm=a1;btyp=2;mth=gw;sday=30;smon=8;syr=2013;hsy=-1;zod=;orbp=;rs=0;ast=&nhor=1&nho2=1

puno ti hvala!
Sve ok... osim uzbuđenja radi samog puta nemam ništa...možda nekog upoznaš na putu, jer ti je aktiviran Mo

Offline mihaela11

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #3 u: Rujan 07, 2013, 08:56:02 prijepodne »
Pozdrav Saša!

puno ti hvala!
Sve ok... osim uzbuđenja radi samog puta nemam ništa...možda nekog upoznaš na putu, jer ti je aktiviran Mo

puno, puno, puno ti hvala.

je, uzbuđena sam i skroz si mislim kako će mi biti. ovo mi je prvo samostalno putovanje, pa....

javim se sa povratnom. :)

Offline mihaela11

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #4 u: Listopad 01, 2013, 09:56:15 prijepodne »
Pozdrav Saša!

puno ti hvala!

Saša evo me sa povratnom informacijom. :)

Super je bilo, sve je ok prošlo. Hvala ti još jednom. pozdrav

Offline aarya

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #5 u: Studeni 01, 2013, 20:05:29 poslijepodne »
hej Sasa,

evo ove godine 2013/14 imam u solarnom horoskopu mjesec u 9kuci, a tu mi je i natalno. Moze li to biti povezano sa nekim putovanjem?
Naime u 6om mjesecu bih htjela otic radit 4 mjeseca u inozemstvo, pa me zanima opcenito da li je to moguce i povoljno za mene...
hvala ti =)

http://tinypic.com/view.php?pic=lhams&s=6

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #6 u: Studeni 04, 2013, 01:27:54 prijepodne »
hej Sasa,

evo ove godine 2013/14 imam u solarnom horoskopu mjesec u 9kuci, a tu mi je i natalno. Moze li to biti povezano sa nekim putovanjem?
Naime u 6om mjesecu bih htjela otic radit 4 mjeseca u inozemstvo, pa me zanima opcenito da li je to moguce i povoljno za mene...
hvala ti =)

http://tinypic.com/view.php?pic=lhams&s=6

Taj  Mo u 9 nemora puno značiti.... ovisi od ostatka karte...

Na par mjeseci se može realizirati ali ne i više od toga, jer u principu nemam neke pokazatelje osim sami tranzitni Ju kroz 9 što može ostvariti put na par mjeseci, no on sljedeće ljeto upada u 10 kuću pa može doći i do promjena planova... dakle nemam ništa protiv toga, šanse postoje ali nisu neke velike... vjerojatno ti se to mota po glavi od 7 mj ove godine?

Offline aarya

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #7 u: Studeni 07, 2013, 11:04:11 prijepodne »
pa, ja ti to zelim jos od srednje skole, ali sam negdje u ljeto, znaci 6/7 mj dobila tu idejicu da bih iduce godine stvarno mogla otic i sad mi to ne izlazi iz glave.......hvala ti na odgovoru, znaci barem nekog potencijala ima... =)

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #8 u: Studeni 11, 2013, 13:31:53 poslijepodne »
pa, ja ti to zelim jos od srednje skole, ali sam negdje u ljeto, znaci 6/7 mj dobila tu idejicu da bih iduce godine stvarno mogla otic i sad mi to ne izlazi iz glave.......hvala ti na odgovoru, znaci barem nekog potencijala ima... =)
Da očekivano je bilo da sepojave motivi za odlazak vani, međutim to je bilo tad u 7 mj  i ako te motivi budu držali do iduće godine onda ćeš i otići, no ako ti se motivi promijene i nešto drugo ti postane važnije, onda odlazak vani pada u zaborav do iduće prilike, znači ovisi isključivo o tebi i vlastitim motivima...

Offline aarya

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #9 u: Svibanj 23, 2014, 13:40:22 poslijepodne »
sasa sad cu ja opet o putovanju :D
s obzirom na to da je moje putovanje na drugi kraj svijeta bilo od 15.12.2012 - 31.1.2013, i sad ipak ne idem nigdje ovo ljeto jer nemam para :S zanima me vidi li se u buducnosti negdje od jeseni opet neko putovanje, duze? voljela bih otici u Italiju ili VB na mjesec dva preko zime.....

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #10 u: Lipanj 04, 2014, 11:38:06 prijepodne »
sasa sad cu ja opet o putovanju :D
s obzirom na to da je moje putovanje na drugi kraj svijeta bilo od 15.12.2012 - 31.1.2013, i sad ipak ne idem nigdje ovo ljeto jer nemam para :S zanima me vidi li se u buducnosti negdje od jeseni opet neko putovanje, duze? voljela bih otici u Italiju ili VB na mjesec dva preko zime.....

Ići ćeš ako ti financije dozvole... financijski je povoljnija iduća godina... pa ako ne uspiješ ove bit će iduće... ova cijela godina je povoljna za putovanja, odnosno motivi za put su jaki... samo naprijed... Preporučam UK... sad sam  bio dva tjedna u Cardiffu... jedan dan u Londonu...

Offline aarya

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #11 u: Rujan 09, 2014, 14:18:37 poslijepodne »
Hvala ti puno, motivi stvarno postoje i idem ako financije dopuste naime ako dobijem stipendiju, a s obzirom da mi je sada jupiter u 10kuci imam osjecaj da hocu :)
Hvala na preporuci, i razmisljam o irskoj ili skotskoj ;)

Offline Paolacloud

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #12 u: Rujan 19, 2014, 11:38:30 prijepodne »
Lijepi pozdrav,

u ozbiljnim sam pripremama za seljenje. Dakle, prodajem što prodati mogu, kćer se ispisuje sa fakulteta, brdo prepreka itd. i selimo za sjever. Mislim da će me teško nešto zaustaviti iako su prepreke značajne. Vidljiv je Plutonov značajan utjecaj koji već neko vrijeme opozicijom napda moju Veneru i Ascendent. Ono što mene zanima..u 9.kući imam Sjeverni čvor i na njemu je Neptun, kao vladar 10..osobno vjerujem da ću negdje tamo pronaći više mogućnosti da se ostvarim, iako je primarni razlog zaista egzistencijalni trenutno. Seliti namjeravam otprilike početkom 11.mjeseca..maltene cijela obitelj ide, iako suprug dolazi zadnji zbog poslovnih i inih razloga.
Kako ta moja situacija izgleda iz druge perspektive, ne mogu biti objektivna, odustati neću, znam da sam radikalna itd...
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp14=2gw&btyp=w2gw&rs14=1&;&cid=ob5fileKZmCVZ-u1411122727
« Zadnja izmjena: Rujan 19, 2014, 12:51:45 poslijepodne od Paolacloud »

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #13 u: Rujan 25, 2014, 00:26:06 prijepodne »
Lijepi pozdrav,

u ozbiljnim sam pripremama za seljenje. Dakle, prodajem što prodati mogu, kćer se ispisuje sa fakulteta, brdo prepreka itd. i selimo za sjever. Mislim da će me teško nešto zaustaviti iako su prepreke značajne. Vidljiv je Plutonov značajan utjecaj koji već neko vrijeme opozicijom napda moju Veneru i Ascendent. Ono što mene zanima..u 9.kući imam Sjeverni čvor i na njemu je Neptun, kao vladar 10..osobno vjerujem da ću negdje tamo pronaći više mogućnosti da se ostvarim, iako je primarni razlog zaista egzistencijalni trenutno. Seliti namjeravam otprilike početkom 11.mjeseca..maltene cijela obitelj ide, iako suprug dolazi zadnji zbog poslovnih i inih razloga.
Kako ta moja situacija izgleda iz druge perspektive, ne mogu biti objektivna, odustati neću, znam da sam radikalna itd...
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp14=2gw&btyp=w2gw&rs14=1&;&cid=ob5fileKZmCVZ-u1411122727

Ovo je sasvim Ok, ali ne očekuj da će početak biti lagan jer će vjerojatno i tamo gdje odeš biti vjerojatnog seljakanja dok se ne stabiliziraš, a to će potrajati cijelu 2015 i cijelu 2016 godinu, no krajnji rezultat je za tebe pozitivan iako će put biti trnovit... samo naprijed... sretno

Offline Paolacloud

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #14 u: Rujan 25, 2014, 12:19:37 poslijepodne »
Saša..hvala ti. Ne očekujem lagano i navikla sam na trnovito, ali više od trnovitog me brine neuspjeh. Ne pretjerujem kada kažem da sam na pragu bankrota, nećemo u detalje :). Pluton je u kombinaciji sa drugima odradio svoje. Bojim se neuspjeha, jer se to neće samo na mene odraziti, što je i normalno. Kad si spomenuo i 2016..jesi mislio na Saturnovu opoziciju na Sunce ili? Spremna sam na težak rad i učenje, to mi je neminovno, samo kažem..kad ispilim tu granu na kojoj stojim, želim poletjeti, sa sobom vučem i druge, nadam se da ću biti dovoljno jaka za svih?Mogu li staviti link na suprugovu kartu..čisto da mi kažeš mišljenje*? Ne želim te opterećivati, ali vidim da nisam objektivna..gubim se u detaljima (Me0Sa) i ne vidim širu sliku :)