Autor Tema: Zdravlje- tumor jajnika  (Posjeta: 1617 vremena)

Offline Nikolina

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Zdravlje- tumor jajnika
« u: Lipanj 14, 2013, 21:48:30 poslijepodne »
Pozdrav,

nakon što sam prekopala po netu u potrazi za astrosimbolikom vezanom uz ovu temu nije mi baš puno jasnije što i kako gledati pa molim malu pomoć. jasno mi je da su jajnici predstavljeni Venerom, da se simbolika škorpiona može povezati s tumorom, kao i saturn... ali presubjektivna sam.

ova tema me zanima jer mi je danas doktorica probljedila na pregledu i izrazito ozbiljna me poslala na hrpu pretraga u ponedjeljak, a sve se tiču naslova ove teme. naravno ja ću izgoriti dok sve to poobavljam i dobijem nalaze pa se nadam da ću dobiti pokoji odgovor (bar o mogućnostima) ovdje.  O:-)

kakve su šanse da je stvarno kako Doc sumnja?
http://tinypic.com/r/2wecvi0/5
« Zadnja izmjena: Lipanj 14, 2013, 21:54:24 poslijepodne od Nikolina »

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
Odg: Zdravlje- tumor jajnika
« Odgovori #1 u: Lipanj 15, 2013, 10:51:22 prijepodne »
Mo su jajnici... bio je jedan krizni period u 2011 godini... što se zbivalo tada?  vidi se stresan period vezan  uz emocionalni dio bića ( ili polje doma ) i pritisak na ličnost???

Znači ako je eventualno tada nastao problem nemogu isključiti tumor... isto tako niti u ovom periodu nemogu potpuno isključiti tumor, no olakotna situacija jest što se radi o Sa koji ako donese problem u vidu tumora, onda se radi o točno određenom dijelu tijela, znači točno lokaliziranom na određenom dijelu te je u tom pogledu puno lakše odstranjivanje i puno naravno sigurnije...

Dakle nemogu tvrditi ali niti isključiti jer su Sa manifestacije po tom pitanju variraju od određenih nakupina ili preciznije rečeno otvrdnuća na točno određenom dijelu tijela koja mogu biti kao rezultat izolacije nekog problema ( Sa radi ovojnicu oko nečeg što tijelo smatra za problem) pa do do tumora lokalnog karaktera.

Ako se radi isključivo o jajnicima pretpostavljam da je problem nastao u 2011 usljed navedenih stresnih momenata, a ako je novijeg datuma onda nemora biti u pitanju jajnici, ali je svakako u području ženskih spolnih organa, ili na području sluznica...

Dakle nemogu decidirano reći u ovom slučaju što možeš očekivati jer se radi o variranju pokazatelja ( od - do )  ali usudio  bi se reći sljedeće...

Ukoliko se radi o skoro nastalom problemu puno manje šanse su da se radi o tumoru ,  za razliku od navedenog perioda iz 2011 što ima puno veće šanse da se radi o tumoru... razlika je i u području ako je nešto skoro nastalo onda je vjerojatnije da nije na samim jajnicima za razliku od 2011 koji bi trebao biti na jajnicima

U svaskom slučaju to ti je natalno slaba točka, te je i inače treba češće i redovito pratiti...

Svako dobro... i javi rezultate

Offline Nikolina

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #2 u: Lipanj 15, 2013, 11:26:33 prijepodne »
dragi Saša,
hvala ti na odgovoru.

spomenuo si otvrdnuće i lokalizaciju tkiva, upravo tako nešto je i moja ginekologica rekla i time isključila cistu a i spomenula je kako se jako čudi što nitko nije primjetio ništa prije godinu dana na pregledu (imala drugog doktora) jer ovo nije od jučer.

u 2011 jest bio pritisak na ličnost. vjerujem da misliš na tranzit Pl preko So kvadrat Ma. Imala sam priličnih problema s ocem koji je imao fiksaciju na mene i za sve loše u svom životu krivio mene (znam da je to posljedica njegove bolesti ali me pogodilo to sve skupa). ugl za vrijeme tog tranzita se svašta izdogađalo na polju duha, psihe ali i tijela. emocionalno i duhovno sam dosegnula samo dno a fizički slabokrvnost, opadanje kose, problemi sa želucem i probavom (rečeno mi je da je gastritis u pitanju) a sad jel to bila zapravo posljedica nekog problema s jajnicima, to ne znam.

a što konkretno si gledao za odgovor na moje pitanje? voljela bih nešto i naučiti :)

ono što je meni upalo u oko je T Sa konj. Nat Ju u 7 i kvadrat Ve, približavanje T Pl Nat Me koji je vladar 6 (konj Pl i So sam počela osjećati već na 3 stupnja)
Taj Pl sam si ja protumačila kao isplivavanje na površinu nečega što postoji neko vrijeme skriveno i suočavanje s tim... a sve se odvija u 9 znači religija i viši smisao života (na taj put sam zakoračila prelaskom preko So) će biti u fokusu, a Bog je taj kojeg ću najviše trebati ako je nekaj.
idem li uopće u dobrom smjeru?  ::)

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #3 u: Lipanj 15, 2013, 13:31:16 poslijepodne »
dragi Saša,
hvala ti na odgovoru.

spomenuo si otvrdnuće i lokalizaciju tkiva, upravo tako nešto je i moja ginekologica rekla i time isključila cistu a i spomenula je kako se jako čudi što nitko nije primjetio ništa prije godinu dana na pregledu (imala drugog doktora) jer ovo nije od jučer.

u 2011 jest bio pritisak na ličnost. vjerujem da misliš na tranzit Pl preko So kvadrat Ma. Imala sam priličnih problema s ocem koji je imao fiksaciju na mene i za sve loše u svom životu krivio mene (znam da je to posljedica njegove bolesti ali me pogodilo to sve skupa). ugl za vrijeme tog tranzita se svašta izdogađalo na polju duha, psihe ali i tijela. emocionalno i duhovno sam dosegnula samo dno a fizički slabokrvnost, opadanje kose, problemi sa želucem i probavom (rečeno mi je da je gastritis u pitanju) a sad jel to bila zapravo posljedica nekog problema s jajnicima, to ne znam.

a što konkretno si gledao za odgovor na moje pitanje? voljela bih nešto i naučiti :)

ono što je meni upalo u oko je T Sa konj. Nat Ju u 7 i kvadrat Ve, približavanje T Pl Nat Me koji je vladar 6 (konj Pl i So sam počela osjećati već na 3 stupnja)
Taj Pl sam si ja protumačila kao isplivavanje na površinu nečega što postoji neko vrijeme skriveno i suočavanje s tim... a sve se odvija u 9 znači religija i viši smisao života (na taj put sam zakoračila prelaskom preko So) će biti u fokusu, a Bog je taj kojeg ću najviše trebati ako je nekaj.
idem li uopće u dobrom smjeru?  ::)

Ukoliko je točno da prije godinu dana nije bilo ništa ( a da nije bio eventualni previd lječnika ) onda su smanjene šanse za tumor kako sam i rekao u prethodnom postu... u tom slučaju rekao bih 90% da nije...

Dakle nalaz lječnika opisno odgovara očekivanom ( mislim na astrološka očekivanja i pokazatelje kad je u pitanju aspekt Sa ) a raniji pregledi demantiraju ranije pojavljivanje problema, tako da bi na osnovu ovoga mogli isključiti pojavljivanje problema u 2011 i time isključiti  opasniju verziju koju sam naveo u prethodnom postu...

Dakle gledao sam trenutno aspektiranu Ve i Ju od strane Sa te prema tome zbog Ju mogu biti i glatki organi i/ili područje ženskih spolnih
organa...

Javi rezultate svakako...

Offline Nikolina

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #4 u: Lipanj 19, 2013, 14:15:06 poslijepodne »
kažu rezultati da nije tumor. vrijednosti su u normali  :)

hvala ti Saša na brzim odgovorima

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #5 u: Lipanj 22, 2013, 11:39:31 prijepodne »
kažu rezultati da nije tumor. vrijednosti su u normali  :)

hvala ti Saša na brzim odgovorima

Super... sve unutar očekivanja... čisti primjer astroloških mogućnosti, za koje naravno se mora imati i dovoljno povratnih informacija, koje su mi bile potrebne da bi ispravno protumačio simbole... i hvala ti na tome...

Offline Nikolina

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #6 u: Lipanj 22, 2013, 15:06:54 poslijepodne »
naravno, još uvijek ne znam kaj mi je  ;D
možda su samo hormoni u pitanju- stres i to... a možda je u pitanju to da mi je doktorica paničar (poštenski me isprepadala)

kako bilo na promatranju sam a slij. kontrola u 9. mj. javit ću ti ak je nekaj što bi se moglo uklopiti u tranzitnu sliku koju smo gledali, da i ja budem od neke koristi

(tko zna možda je ovo sve bilo da upoznam zgodnog doktora hahaha :D)