Autor Tema: Zdravlje  (Posjeta: 12509 vremena)

Offline Neptun

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Odg: Zdravlje
« Odgovori #30 u: Ožujak 08, 2014, 13:13:28 poslijepodne »
Što se tiče 2004 sigurno nije bilo tih problema...

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #31 u: Ožujak 09, 2014, 09:58:03 prijepodne »
Što se tiče 2004 sigurno nije bilo tih problema...

Ok hvala na informacijama...

Potrajalo je no kako rekoh volim imati sve bitnije informacije kad je zdravlje u pitanju...

prva skupina datuma koje sasm dao su bili prilično teški i stresni momenti za koje  si i sama rekla da su bili takvi ( i smrt oca u jednom takvom periodu ) samo prvi iz 98 koji se nadovezao na stresni period iz 97 ima veze sa gušenjem.

Drugi set datuma izvukao sam periode mogućeg depresivnog stanja , u kojima opet jedan datum koji je "trebao" pokazati problem, nije ga pokazao.

Zaključak koji sam izveo je slijedeći...

Da je riječ o bilo kakvom problemu  sa srcem ili srčanim mišićem problem bi se iskazao u svim navedenim periodima i nebi bilo selektivno iskazivanje problema.
Dakle ovakav problem nastaje isključivo u razdobljima kad s u povezani depresivni periodi sa stresnim momentima ili trenucima ushićenja.

iz toga proizlazi da se radi o psihičkom uzroku reakcije tijela i to samo u navedenim momentima , te je to naučena reakcija tijela da reagira isto na slične dramatične situacije u životu kakva je bila 98 godine.

Dakle očekujem i dalje ovakve reakcije između 1 i 5 mj 2014 i prestanak nakon tog perioda to je maximum a nešto slično se moglo očekivati i od 9 mj 2013 godine.

u 5/6 mj započinje još jedan stresniji period vjerojatno vezan uz polje doma... glavnina će se odvijati u 2015 no brati pažnju na bilo kakve pokazatelje vezane uz dom tijekom 5/6 mj jer će taj period ukazati na buduća zbivanja...

Offline Neptun

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #32 u: Ožujak 09, 2014, 11:15:22 prijepodne »
Citat:
Zaključak koji sam izveo je slijedeći...

Da je riječ o bilo kakvom problemu  sa srcem ili srčanim mišićem problem bi se iskazao u svim navedenim periodima i nebi bilo selektivno iskazivanje problema.
Dakle ovakav problem nastaje isključivo u razdobljima kad s u povezani depresivni periodi sa stresnim momentima ili trenucima ushićenja.

iz toga proizlazi da se radi o psihičkom uzroku reakcije tijela i to samo u navedenim momentima , te je to naučena reakcija tijela da reagira isto na slične dramatične situacije u životu kakva je bila 98 godine.

Dakle očekujem i dalje ovakve reakcije između 1 i 5 mj 2014 i prestanak nakon tog perioda to je maximum a nešto slično se moglo očekivati i od 9 mj 2013 godine.

u 5/6 mj započinje još jedan stresniji period vjerojatno vezan uz polje doma... glavnina će se odvijati u 2015 no brati pažnju na bilo kakve pokazatelje vezane uz dom tijekom 5/6 mj jer će taj period ukazati na buduća zbivanja...

hvala Saša punooo!!!
Sad me zabrinu sa ovim zadnjim,vezano za dom,jer je mama prije operisala srce i nadam se da se taj stres (vezan za dom)ne odnosi na nju?
Ona je krhkog zdravlja,možda i ta stalna briga za nju na mene utiče ovako,previše smo vezane,podsvjesno mi je to u glavi stalno
Inače ovih dana se trudim kloniti svakog stresa,više odmaram,i odmah mi je lakše disati..
« Zadnja izmjena: Ožujak 09, 2014, 11:38:00 prijepodne od Saša »

Offline Fama

• Novi Astronaut
  • *
« Odgovori #33 u: Ožujak 24, 2014, 16:23:24 poslijepodne »
Jer si u plodnom periodu... uhvatilo bi se i "bez sexa"  ;D tako da trebaš i dalje paziti ako ne želiš zatrudniti...

Zašto misliš da se mora vidjeti pobačaj? to je tvoja odluka a ne nešto što se moralo dogoditi...

Jest da sam zatrudnila jer su mi bili plodni dani, ali nije to mojom svjesnom odlukom se desilo vec zato sto mi je momak rekao da ne moze imati djece. Zato mislim da se trebalo vidjeti, jer sam bila zrtva njegove manipulacije, na kraju dijete nije htio ni da prihvati i ostavio me i zato sto sto se vec desilo. Morao je biti neki pokazatelj, ili predispozicija. Poslije sam se razbolila kao posljedica toga oko 6.marta, zavrsila u bolnici sa dosta izgubljene krvi, sama na svijetu. Sad se samo nadam da ce dalje biti sve uredu.
« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2014, 16:25:48 poslijepodne od Fama »

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #34 u: Ožujak 24, 2014, 20:21:58 poslijepodne »
Jer si u plodnom periodu... uhvatilo bi se i "bez sexa"  ;D tako da trebaš i dalje paziti ako ne želiš zatrudniti...

Zašto misliš da se mora vidjeti pobačaj? to je tvoja odluka a ne nešto što se moralo dogoditi...

Jest da sam zatrudnila jer su mi bili plodni dani, ali nije to mojom svjesnom odlukom se desilo vec zato sto mi je momak rekao da ne moze imati djece. Zato mislim da se trebalo vidjeti, jer sam bila zrtva njegove manipulacije, na kraju dijete nije htio ni da prihvati i ostavio me i zato sto sto se vec desilo. Morao je biti neki pokazatelj, ili predispozicija. Poslije sam se razbolila kao posljedica toga oko 6.marta, zavrsila u bolnici sa dosta izgubljene krvi, sama na svijetu. Sad se samo nadam da ce dalje biti sve uredu.

Žao mi je što to čujem...

Ne samo plodni dani već cijeli jedan dulji period.

Naime Ne ti aspektira Mo 0 Ve konjukciju to je pokazatelj plodnog perioda, međutim nije pokazatelj samo toga već je to može biti pokazatelj ili nemogućnosti realnog sagledavanja partnera ili pojavljivanje partnera koji se prave onakvi kakvi nisu odnosno muljatora i prevaranata, a ponekad samo umjetnički nastrojenih osoba...

Dakle ne pokazuje nužno pobačaj, ali pokazuje moguće manipulacije ili eventualno krivo sagledavanje partnera jer je to i period idealizacije odnosno pogleda kroz ružičaste naočale... osim navedenog i period lošijeg imuniteta... Dakle to je ono na što bi se astrološki ranije moglo upozoriti, na trudnoću i na moguće krivo sagledavanje partnera, odnosno mogućeg muljatora...

Ono što bi eventualno ukazivalo na problem je Sa 90 Ju koji ne pokazuje abortus ali ukazuje na mogući eksces u smislu nekakve ozljede ako to možemo staviti u ovakve okvire, no svakako je glavni uzrok i pokazatelj Ne...

Offline lilica

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #35 u: Ožujak 27, 2014, 18:41:13 poslijepodne »
Zbog dosta simptoma vezanih uz cikluse odlučila sam posjetiti endokrinologa kako bi vidjela je li sve ok. No, do tada zanima me vidi li se možda hormonski dizbalans u organizmu? (jajnici ili općenito)

http://i39.tinypic.com/23wte92.jpg
Wish.

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #36 u: Ožujak 27, 2014, 18:55:06 poslijepodne »
Zbog dosta simptoma vezanih uz cikluse odlučila sam posjetiti endokrinologa kako bi vidjela je li sve ok. No, do tada zanima me vidi li se možda hormonski dizbalans u organizmu? (jajnici ili općenito)

http://i39.tinypic.com/23wte92.jpg

Eventualno mogu biti povećani rezultati, no to je trenutno jer si u, ajmo reći plodnom periodu i pripazi na trudnoću ukoliko ne želiš zatrudnjeti, radi se o periodu od 2012 na ovamo što bi moglo imati veze sa eventualno pojačanim hormonskim djelovanjem ili obilnim menstruacijama... ništa preozbiljno jer je riječ o periodu koji je praktički iza tebe ili će završiti najkasnije do kraja ove godine... eventualno su moguće benigne izrasline oko jajnika odnosno oko ženskih spolnih organa potrebno je kontrolirati područje , no ne očekujem veće probleme niti ima razloga za preveliku zabrinutost... u ovoj godini očekujem polagano vraćanje na prijašnje rezultate ako si ih dosad radila... ako nisi nećeš imati sa čim usporediti , i ako budu neka hormonalna odskakanja ne očekujem velika odskakanja...

Offline lilica

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #37 u: Ožujak 27, 2014, 19:09:04 poslijepodne »
Eventualno mogu biti povećani rezultati, no to je trenutno jer si u, ajmo reći plodnom periodu i pripazi na trudnoću ukoliko ne želiš zatrudnjeti, radi se o periodu od 2012 na ovamo što bi moglo imati veze sa eventualno pojačanim hormonskim djelovanjem ili obilnim menstruacijama... ništa preozbiljno jer je riječ o periodu koji je praktički iza tebe ili će završiti najkasnije do kraja ove godine... eventualno su moguće benigne izrasline oko jajnika odnosno oko ženskih spolnih organa potrebno je kontrolirati područje , no ne očekujem veće probleme niti ima razloga za preveliku zabrinutost... u ovoj godini očekujem polagano vraćanje na prijašnje rezultate ako si ih dosad radila... ako nisi nećeš imati sa čim usporediti , i ako budu neka hormonalna odskakanja ne očekujem velika odskakanja...

Hvala puno!
Ono što mi najviše smeta je problematičan ten koji ni u 20-im ne prolazi pa sam pomislila kako je uzrok hormonska neravnoteža u organizmu.
Wish.

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #38 u: Ožujak 27, 2014, 19:12:42 poslijepodne »

Hvala puno!
Ono što mi najviše smeta je problematičan ten koji ni u 20-im ne prolazi pa sam pomislila kako je uzrok hormonska neravnoteža u organizmu.

Sve prekontroliraj i kod ginekologa...

Da mogu biti otekline podkožnog dijela ili višak tekućina na tom mjestu... proći će ...samo strpljivo...

Offline lilica

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #39 u: Ožujak 29, 2014, 12:05:41 poslijepodne »
Bok! Evo mene s još jednim pitanjem.
Dečko mi je završio na hitnoj i užasno sam zabrinuta. Može li se vidjeti zdravstveno stanje iz njegove natalne? http://i42.tinypic.com/2igjddk.jpg
Wish.

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #40 u: Ožujak 29, 2014, 12:41:44 poslijepodne »
Bok! Evo mene s još jednim pitanjem.
Dečko mi je završio na hitnoj i užasno sam zabrinuta. Može li se vidjeti zdravstveno stanje iz njegove natalne? http://i42.tinypic.com/2igjddk.jpg

A što je bilo kakvi su simptomi? ozljeda ili? moraš mi suziti mogućnosti da ne nabrajam što je sve sad moguće... na prvi pogled možda područje glave ( možda kapilare ) ali nemogu isključiti upalne procese pa čak niti ozljede nemogu isključiti... treba mi suziti sa simptomima...
« Zadnja izmjena: Ožujak 29, 2014, 12:52:17 poslijepodne od Saša »

Offline lilica

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #41 u: Ožujak 29, 2014, 13:47:46 poslijepodne »
Kao napad panike čini mi se.
Wish.

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #42 u: Ožujak 29, 2014, 13:54:25 poslijepodne »

Ako je " samo" to u pitanju morao je slične manifestacije imati  i prošlo ljeto 6 do 8 mj?

Offline lilica

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #43 u: Ožujak 29, 2014, 13:59:54 poslijepodne »

Ako je " samo" to u pitanju morao je slične manifestacije imati  i prošlo ljeto 6 do 8 mj?

Imao je prekid veze, ali prije 6.mj. Žalio se ponekad na lupanje srca, ali svi nalazi su uredni.
Wish.

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #44 u: Ožujak 29, 2014, 14:20:46 poslijepodne »

Imao je prekid veze, ali prije 6.mj. Žalio se ponekad na lupanje srca, ali svi nalazi su uredni.

Ok Da u ovakvom periodu može doći do aritmija.. Radi se o tranzitu na Me koji je trostruki vladar... nartalno u opoziciji sa Ma što mogu biti mišići ali i srčani mišići ( pikirao sam na prvi pogled na upale zbog tog Ma ) Pritisak Ur na Me jesu u suštini živci a može biti i depresija radi Me u vagi ( ve vl 12 )

To je ono što sam govorio na  FAQ topiku o značaju planetajer je u ovom slučaju Me najbitnija planeta u njegovom horoskopu a zahvaćena tranzitom Ur a uskoro i Pl što je vrlo teško za proživjeti jer zahvaća sve bitnije segmente osobe i osoba teško može naći izlaz iz situacije... znači da je pod teškim pritiskom i stresom koji će se sve više pojačavati... vrlo je nezgodno što se ovako manifestiralo na samom  početku ovakvog perioda jer će period potrajati neko vrijeme najmanje do kraja ove godinete je iz tog razloga zabrinjavajuće  ovakvo ispoljavanje...

Osim ovakvih dosad ustanovljenih manifestacija moguće su  i alergijske reakcije ili eventualne upale znači trebalo bi prekontrolirati te mogućnosti i eventualno pregledati da nije negdje došlo do pucanja kapilara u području glave dakle ovo govorim samo preventivno...

Manje bi me zabrinjavali ovi pokazatelji jedino ukoliko je u razdoblju 1990 pa do kraja 1992 godine imao iste ili slične manifestacije... treba pitati roditelje...