Autor Tema: Zdravlje  (Posjeta: 13076 vremena)

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
Odg: Zdravlje
« Odgovori #75 u: Travanj 23, 2017, 11:12:41 prijepodne »
Ne pada mi ništa na pamet za taj period 1990-1995, čak ove tri situacije koje sam navela nemaju jedna s drugom veze u smislu fizičkih manifestacija (nisu iste bolesti/reakcije tijela)
Jedino što je isto, što ih povezuje je stresni period.

A ovo zadnje pitanje...ako se nađem pod Sa utjecajem, nije mi baš moguće riješiti problem za kratko vrijeme, jer su to uvijek neke vanjske otežavajuće okolnosti. I dok se to s vremenom pomakne s mjesta, dotad je već došlo do fizičke reakcije.
Nekako sve bitne promjene u životu ili postignuća su se odvijala u to vrijeme, pod Saturnom, tako da se ne mogu ja povući i čekati da to prođe. Nemam izbora nego se boriti, i izborim se ja svim silama, ali to ima visoku cijenu.

Imam dojam da mi se organizam s godinama umorio, i da se svaki novi veći stres puno teže odražava, pa je tako ovaj zadnji bio i najgori.

Eh da, nisam rekla koji je konkretni problem...Nisu ni upale ni virusi ni bakterije, a čini se ni hipofiza. To su jaka menstrualna krvarenja, takva da sam završavala na hitnoj. Ali je najčudnije što je ciklus savršeno točan, nema nikakve promjene u njemu, jedina je promjena u količini krvi.
Pa čak sam vadila faktore zgrušavanja, mislili su da je nešto hematološki...Ali ne.

Prije se događalo svaki mjesec, bila sam jako anemična. Sad se ponekad dogodi, ali mi je željezo više nego ok. Tako da bih bila sretna da tako i ostane, ali mi se čini to sve nepredvidljivo.

zato sam i tražio period kad je moralo doći do stresne situacije jer Sa nije stres on pritišće on tjera na reakciju i na odgovornost....to je jedna stvar... druga stvar je što opisno ne odgovara problem sa tim tranzitima saturna ( jer se radi o Ve području ) ....eventualno zbog Mo kao krvarenja

Zato govorim da se sve "prenosi" na Ve ...ali sad se već ponavljam... nema smisla...

Da li je u tom ranijem periodu bio neki stres ili su tad počele te snažne menstruacije, ja to nemogu znati ....

Offline ČarobnicaIzOza

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #76 u: Travanj 25, 2017, 17:52:09 poslijepodne »
Nije li bio tada kvadrat Urana na vl. 6.?
Da, to što simbolika ne odgovara opisu problemu, ide u prilog tome da je problem nastao posredno, na neki način kroz prvi problem koji se tada pojavio, a taj je bio probavne prirode. I 2-3 mj. nakon toga je došlo to s krvarenjem...

Ma nema veze sad. Postavila sam pitanje jer sam mislila da ću završiti na infuzijama željeza/transfuziji, ali srećom nema potrebe za tim.

Hvala u svakom slučaju... :)

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #77 u: Svibanj 07, 2017, 12:15:25 poslijepodne »
Nije li bio tada kvadrat Urana na vl. 6.?
Da, to što simbolika ne odgovara opisu problemu, ide u prilog tome da je problem nastao posredno, na neki način kroz prvi problem koji se tada pojavio, a taj je bio probavne prirode. I 2-3 mj. nakon toga je došlo to s krvarenjem...

Ma nema veze sad. Postavila sam pitanje jer sam mislila da ću završiti na infuzijama željeza/transfuziji, ali srećom nema potrebe za tim.

Hvala u svakom slučaju... :)

Ne samo Ur tu je bio i Ne na tu tvoju osjetljivu točku u jarcu a i djelomično i Sa tijekom 1990 i 1993... kako je nakon toga perioda svaki prolaz Sa donio neki problem smatram da u tom periodu treba potražiti i uzrok... stresna situacija... pritisak okoline... početak nečeg... ili početak zdravstvenih tegoba...

Offline Riva

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Rivijera
« Odgovori #78 u: Lipanj 05, 2017, 11:42:20 prijepodne »
Saša,  pokazuje li meni ova nesreća od Marsa u 8 kućii operaciju, ginekološku  >:D
Pokušavam da povežem, pa eto, imam taj MO180MA pa nešto se umišljam šta je to, da li carski rez, operacije ginekološke ...

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #79 u: Lipanj 10, 2017, 19:53:52 poslijepodne »
Saša,  pokazuje li meni ova nesreća od Marsa u 8 kućii operaciju, ginekološku  >:D
Pokušavam da povežem, pa eto, imam taj MO180MA pa nešto se umišljam šta je to, da li carski rez, operacije ginekološke ...

mogu biti upale mjehura , ili upale genitalnog dijela, no najčešće kako ti već rekoh osbe s ovakvom pozicijom nose u sebi osjećaj emocionalne povrijeđenosti... zato ti i rekoh ranije da su mogući muškarci u tvom životu koji se pojavljuju budu "sirovine" ili netko tko će te emocionalno povrijediti... nekad žene s ovakvim aspektom imaju i neke vrste loših seksualnih iskustava itd itd

Offline Riva

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Rivijera
« Odgovori #80 u: Lipanj 12, 2017, 07:31:42 prijepodne »

mogu biti upale mjehura , ili upale genitalnog dijela, no najčešće kako ti već rekoh osbe s ovakvom pozicijom nose u sebi osjećaj emocionalne povrijeđenosti... zato ti i rekoh ranije da su mogući muškarci u tvom životu koji se pojavljuju budu "sirovine" ili netko tko će te emocionalno povrijediti... nekad žene s ovakvim aspektom imaju i neke vrste loših seksualnih iskustava itd itd
Da, upale su na neki način i bezopasne..no nije ovo što si drugo naveo...
Svakog puta na novo kada sretnem neku mušku "sirovinu" i tj.iskompleksiranu seljačinu, pitam jedno: Šta je u meni problem te privlačim ovakve kretene, čemu i kako mi se prilijepe, pod obavezno je tu po srijedi liječenje kompleksa, dokazivanje, nabijanje meni kompleksa, mada ja sam se u malo veza uopšte u životu opustila, ali kažem generalno vidim da mi se takvi nesretnici lijepe i tuga me hvata jer se pitam dal ću ikada sresti prirodnu i u glavi čitavu osobu, ostvarenu i bez kompleksa....
u glavnom su to uvijek kompleksi tipa:  Scenario 1. Taj neki nesretnik je imao neku veeeeliku ljubav prije nego što je mene sreo i jako jako pati, ta neka prethodnica ga je slomila, uništila itd, ta je kao i uvijek uspješna, zgodna itd. ! Scenario 2.- Ta neka bivša bila jako jako moćna uspješna i jako jako inteligentna i uputi da ja živim svoj "jadni život"" tj.ponižavanje mene jer nisam kao ta "savršena teta" !   Pa mene to i vrijedja i ne vrijedja ali me iritira do besvijesti, koliko su ljudi najprije jadni i bijedni i čime se služe ..
Ja se zaista pitam kako u moru ludaka uopšte sresti normalnu osobu, neopterećenu navedenim...
Mislim, aman, da me zaobidju psihički slučajevi !!!
Ja samo želim da imam normalnu osobu pored sebe i porodicu a ne neliječenog slučaja ..

Što se tiče seksualne strane, nisam imala prilike da budem povrijedjena i nadam se da će me to zaobići...

Istina je da nosim u sebi uvijek tu pritajenu patnju koja se na meni u stvari mislim ni ne vidi, ali da, duboko nezadovoljstvo nosim u sebi, uvijek sam na novo povrijedjena i nekako mi je baš žao što se ne mogu baviti strukom da bih drugima pomgala i samim tim nekako umanjila ili "neutralisala" jačinu ovog aspekta..

Saša, realno, da li po tebi uopšte postoji opcija da jednom imam normalnu osobu kraj sebe i da imam porodicu ????
Ovo pitam jer ni ovo do sada nisu bile veze već samo pokušaji, kada bih ja bježala kolko me noge nose brzo ....znači ljubav me je debelo zaobišla, ne kukam, ne žalim se , ali, za ne povjerovati je da osoba od ovoliko godina nema emotivno-ljubavni život....realno, nije realno nit normalno nit prirodno ..
« Zadnja izmjena: Lipanj 12, 2017, 13:07:44 poslijepodne od Riva »

Offline Riva

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Rivijera
« Odgovori #81 u: Lipanj 15, 2017, 12:54:13 poslijepodne »
E pa, imam potrebu podijeliti jedan svoj problemčić,...
Kako imam tumorske narasline na materici, koje bi elem, trebalo operisati u koliko krenu narastati osjetno,,,,
Znači da moram pod nalaziti partnera za razmjenjivanje gena, jerbo imam jako malo prostora, od prilike godinu, dvije najviše i u najboljem slučaju, uzimajući komplet okolnosti ....

Saša, što mi imaš za savjet dati ??