Autor Tema: PItanje oko stanovanja i selidbe  (Posjeta: 4540 vremena)

Offline cvetic

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Odg: PItanje oko stanovanja i selidbe
« Odgovori #15 u: Kolovoz 21, 2015, 14:16:13 poslijepodne »
Dragi Sasa,
zanima me tumacenje mog solarnog horoskopa za 2015/16 i da li postoji mogucnost selidbe u inostranstvo? Takodje me zanima, koliko godina unapred moze da se predvidja buducnost kroz solarni horoskop, odnosno, da li sada u 2015. moze da bude realan solarni horoskop za 2020?
Ovo je moja natalna karta:
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?lang=e&gm=a1&nhor=432474&nho2=1724993&btyp=2&mth=gw&sday=21&smon=8&syr=2015&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #16 u: Studeni 06, 2015, 13:33:04 poslijepodne »
Dragi Sasa,
zanima me tumacenje mog solarnog horoskopa za 2015/16 i da li postoji mogucnost selidbe u inostranstvo? Takodje me zanima, koliko godina unapred moze da se predvidja buducnost kroz solarni horoskop, odnosno, da li sada u 2015. moze da bude realan solarni horoskop za 2020?
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?lang=e&gm=a1&nhor=432474&nho2=1724993&btyp=2&mth=gw&sday=21&smon=8&syr=2015&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

Natalna se ne otvara...

Offline cvetic

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #17 u: Studeni 10, 2015, 15:46:34 poslijepodne »
Rodjena 24.3.1981 u Beogradu u 9.45. Hvala unapred!

Offline cvetic

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #18 u: Studeni 10, 2015, 15:51:46 poslijepodne »
Htela bih jos da navedem da moj muz zivi u inostranstvu i bilo bi svakako normalno da sa cerkom odemo i svi zivimo zajedno, ali kako on nema fiksan posao, nije do sad bilo moguce otici. Ja sam pritom poprilocno nezadovoljna sadasnjim poslom na kom samo stagniram i imam zelju da odem i menjam. Ima li neke mogucnosti da odem kod muza i tamo nadjem posao?

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #19 u: Prosinac 29, 2015, 13:08:17 poslijepodne »
Dragi Sasa,

Ok... znači pitanje je ponovljeno u 11 mj što znači da do tada nisi realizirala svoje želje iako astrološki postoji mogućnost... znači teoretski još postoje šanse ( male ali postoje ) do najkasnije 6 mj 2016 .... ako do tada se ne promjeni situacija sljedeće bitnije zbivanje na polju doma  je između 12 mj 2017 i 8 mj 2018

Offline ČarobnicaIzOza

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #20 u: Veljača 16, 2017, 14:28:30 poslijepodne »
Dragi Saša, izgleda da bih trebala preseliti u drugi grad zbog posla. Nudi mi se više prilika u različitim gradovima (Jupiter na vl. 10.) a ono što me zabrinjava je Saturnov ulazak u 4. kuću.
Koliko znam, to se baš i ne povezuje sa selidbama. ???
Međutim, ispada očito da će do toga doći, pa mi nije jasno sad...

Što ti misliš, odnosno vidiš li tu selidbu u dogledno vrijeme?

https://s4.postimg.org/7o13wn631/astro_w2gw_548_arobnicaizoza_72102_57418.gif
« Zadnja izmjena: Veljača 16, 2017, 14:30:48 poslijepodne od ČarobnicaIzOza »

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #21 u: Veljača 26, 2017, 11:05:26 prijepodne »
Dragi Saša, izgleda da bih trebala preseliti u drugi grad zbog posla. Nudi mi se više prilika u različitim gradovima (Jupiter na vl. 10.) a ono što me zabrinjava je Saturnov ulazak u 4. kuću.

Po meni je to 11mjesec ove godine

Sa ulazak u 4 je samo potvrda zbivanja na polju doma i to je u redu...

4 mj će biti bitan za dogovor i razgovor o poslu... iako je moguće seljenje i ranije , pretpostavljam da u tom slučaju će to biti privremeno sve do 11 mj

Sretno

Offline ČarobnicaIzOza

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #22 u: Veljača 26, 2017, 11:57:26 prijepodne »

Po meni je to 11mjesec ove godine

Sa ulazak u 4 je samo potvrda zbivanja na polju doma i to je u redu...

4 mj će biti bitan za dogovor i razgovor o poslu... iako je moguće seljenje i ranije , pretpostavljam da u tom slučaju će to biti privremeno sve do 11 mj

Sretno

Da, u 4. mj. bih trebala početi raditi taj posao, što zahtjeva preseljenje. A ne znam što da kažem na to privremeno, jer kod mene je sve privremeno.
S tim Strijelcem na vrhu 4. ne vjerujem da ću ikad naći stalno mjesto boravka. :( Živjela sam čak i u drugoj državi.

Ima jedna moja selidba od 1.11.2015., nije bila nekog velikog značaja, pola godine sam živjela tu. Ja vidim samo Saturnov sekstil na Ju.

Offline ČarobnicaIzOza

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #23 u: Veljača 28, 2017, 13:23:08 poslijepodne »
Ali kako možeš znati da se zbivanje na području doma odnosi na preseljenje? Preseljenju sam se nadala i nedavno na Jupiterov trigon na Jupiter, ali nije se radilo o tome.

Kod mene je selidba baš vezana za posao, i sad kad gledam taj period u 11. mj. s čim to ima veze? Tu je Ju daleko odmakao od mog Merkura, a Uranova opozicija, bolje da i ne izlazim iz kuće... ;D s obzirom na to što mi je donio prošle godine u egzaktnosti.

Offline mala_zelena

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #24 u: Lipanj 09, 2017, 20:56:02 poslijepodne »
Dragi Saša... prošle godine u 11.mjesecu sam se preselila ovdje gdje trenutno živim.. s obzirom da tu nisam zadovoljna zanima me da li postoji mogućnost selidbe, nisam zadovoljna ni poslom, a zapravo ni sa čim što se trenutno odvija u mom životu i najradije bi otišla nekud dalje, van ili na more primjerice živjet i radit... da li je vidljiva neka mogućnost selidbe u bližoj budućnosti?

http://i66.tinypic.com/qx5o5f.jpg

Hvala

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #25 u: Lipanj 10, 2017, 20:01:23 poslijepodne »
Dragi Saša... prošle godine u 11.mjesecu sam se preselila ovdje gdje trenutno živim.. s obzirom da tu nisam zadovoljna zanima me da li postoji mogućnost selidbe, nisam zadovoljna ni poslom, a zapravo ni sa čim što se trenutno odvija u mom životu i najradije bi otišla nekud dalje, van ili na more primjerice živjet i radit... da li je vidljiva neka mogućnost selidbe u bližoj budućnosti?

http://i66.tinypic.com/qx5o5f.jpg

Hvala

Za sad nevidim neke skorije mogućnosti... eventualno kraj 2018 početak 2019

Offline ČarobnicaIzOza

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #26 u: Srpanj 01, 2017, 09:08:00 prijepodne »
Gledajući svoje prethodne selidbe, uočila sam nešto što mi izgleda nelogično. Na mjestu gdje sam preselila pod Sa tranzitom na vl. 4. (9. mj. 2010.) živjela sam godinu dana, a pod Ju 3 godine. Onda ispada da Sa ne znači ništa što se trajnosti tiče. ???
Ovo je taj drugi primjer.
http://tinypic.com/r/20i6p1j/9
Tad sam preselila, a nakon 2 mj. prenijela konačno sve stvari, pa pretpostavljam da je to onda Ju kvadrat Ju.

Nije mi jasno ni je li to uopće bio vl. 4 ili može biti i planet u 4., Neptun. Jer je on bio više aspektiran.

Uglavnom, bilo bi mi logičnije da Sa na vl. 4 donodi trajnije promjene u tom području.

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #27 u: Srpanj 01, 2017, 14:05:34 poslijepodne »
Gledajući svoje prethodne selidbe, uočila sam nešto što mi izgleda nelogično. Na mjestu gdje sam preselila pod Sa tranzitom na vl. 4. (9. mj. 2010.) živjela sam godinu dana, a pod Ju 3 godine. Onda ispada da Sa ne znači ništa što se trajnosti tiče. ???
Ovo je taj drugi primjer.
http://tinypic.com/r/20i6p1j/9
Tad sam preselila, a nakon 2 mj. prenijela konačno sve stvari, pa pretpostavljam da je to onda Ju kvadrat Ju.

Nije mi jasno ni je li to uopće bio vl. 4 ili može biti i planet u 4., Neptun. Jer je on bio više aspektiran.

Uglavnom, bilo bi mi logičnije da Sa na vl. 4 donodi trajnije promjene u tom području.

Da, može biti i planet u 4 kući... a ako nisi sigurna u točnost horoskopa može se raditi i o pomaku asc i time treba uključiti i Sa kao eventualnu mogućnost...

dakle uvijek postoji masu varijanti koje na početku treba jednu po jednu eliminirati... što se tiče Sa aspekta iz 2010 treba sagledati i u cjelosti što se zbivalo sa seljenjem unutar narednih 3 godine jer je sljedeći aspekt nastupio između 12 mj 2012 i 9 mj 2013... ako je i tad bila selidba to je onda povezano sa 9 mj. 2010...

nadalje ako je to bio 9 mj i trigon Sa na Ju to je bio prvi i jedini prolaz , međutim pošto je to Sa, unutar narednih 9 mj cca mora doći do dodatnih promjena vezanih uz dom jer uvijek Sa nosi događaje s odgodom, tako da je moralo u narednim mjesecima doći do razloga za seljenje... bilo kakvog tipa razloga da postojeći stan više nije tako dobra opcija kakose činilo na početku... u tom slučaju može doći do seljenja, ali razlog seljenja mora nastati unutar tih 9 mjeseci nakon 9 mj 2010...

isto tako treba sagledati i prethodno seljenje jer taj aspekt iz 2010 može označavati i sprečavanje prethodnog seljenja, odnosno do razloga zbog čega treba otići iz prethodnog stana

slučaju da je Ne u pitanju , u periodu tranzita Pl preko Ne moralo je doći do većih promjena unutar doma, gdje se percepcija tvog doma prije  prelaska Pl, i percepcija tvog doma nakon prolaska Pl preko Ne potpuno drugačije percepcije vlastitog doma...

Offline ČarobnicaIzOza

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #28 u: Srpanj 01, 2017, 20:35:59 poslijepodne »
A tko zna više što se na što odnosi...

Ovo iz 9. mj. 2013....bilo je nešto u 8. mj. 2013. što je moglo, ali u konačnici nije dovelo do selidbe. Tu sam živjela sve do 11. mj. 2014.
Inače, razlog selidbe s kraja 2011. je ljubavne prirode, to je bio zajednički život. Ja sam preselila kod njega, ako je bitno...

Što se Pl i Ne tiče, jedino što bi moglo biti toliko velik događaj je bilo krajem 2007. kad je bio na IC-u, tad sam se vratila u Hrvatsku. Dotad sam studirala u drugoj zemlji.
I pritom Pl na Ne doživljavam kroz promjenu u ljubavnim vezama. Tada, u 3. mj. 2008. je počela prva moja prava ozbiljna veza.

Mislim da taj Neptun funkcionira tako da nekako uvijek spoji partnerstvo i dom...Tj. da je on sa seljenjem povezan ako je nekako vezan uz ljubavne veze...

Inače, treba li gledati i Saturna, kad je Jarac umetnut? Jer prvo moje seljenje od kuće bilo je u 10. mj. 2004. pod Sa trigonom na Sa i Ju 120 Ju...
Zatim, kraj 2014. bio je Sa na Sa...čak i Ju u kvadratu na Saturn.
kažu da je suvladar malo bitan,  a ne čini mi se tako. ::)

Stvarno sam puno selila, očito imam predispoziciju. :))
« Zadnja izmjena: Srpanj 01, 2017, 20:42:39 poslijepodne od ČarobnicaIzOza »

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #29 u: Srpanj 08, 2017, 11:24:09 prijepodne »
A tko zna više što se na što odnosi...

Ovo iz 9. mj. 2013....bilo je nešto u 8. mj. 2013. što je moglo, ali u konačnici nije dovelo do selidbe. Tu sam živjela sve do 11. mj. 2014.
Inače, razlog selidbe s kraja 2011. je ljubavne prirode, to je bio zajednički život. Ja sam preselila kod njega, ako je bitno...

Što se Pl i Ne tiče, jedino što bi moglo biti toliko velik događaj je bilo krajem 2007. kad je bio na IC-u, tad sam se vratila u Hrvatsku. Dotad sam studirala u drugoj zemlji.
I pritom Pl na Ne doživljavam kroz promjenu u ljubavnim vezama. Tada, u 3. mj. 2008. je počela prva moja prava ozbiljna veza.

Mislim da taj Neptun funkcionira tako da nekako uvijek spoji partnerstvo i dom...Tj. da je on sa seljenjem povezan ako je nekako vezan uz ljubavne veze...

Inače, treba li gledati i Saturna, kad je Jarac umetnut? Jer prvo moje seljenje od kuće bilo je u 10. mj. 2004. pod Sa trigonom na Sa i Ju 120 Ju...
Zatim, kraj 2014. bio je Sa na Sa...čak i Ju u kvadratu na Saturn.
kažu da je suvladar malo bitan,  a ne čini mi se tako. ::)

Stvarno sam puno selila, očito imam predispoziciju. :))

Nije svako seljenje isto... može biti motivirano nekim dugim razlozima , pa da seljenje postane samo posljedica nečeg drugog... bitnije je gledati način na koji osoba proživljava neki period od samih događaja, jer je to ono što se zapravo vidi i prati kroz horoskop... znači prati naše osjećaje i način proživljavanja svijeta oko nas... i zapravo često nije ni bitno koji događaj dovede do točno određenog načina doživljaja...

Kažeš 2004...  da jest u 10 mj Ju 120 Ju, ali po meni zapravo glavni razlog je Pl 90 Ve Ma...

Dakle za seljenje se posmatra i 8 kuća iz jednostavnog razloga što nismo uvijek mi sami bitni za se4ljenje... nekad su bitni i drugi ljudi, pa se tako seljenjanekad događaju zbog drugih ljudi ili prekodrugih ljudi ili preko nasljeđa i slično... dakle kad se "uselimo" kod nekog onda je to 8 kuća...

u ovom primjeru je također bitna ta 8 kuća ali i 9 ... koja je inače bitna za "razdvajanja" ako tako mogu reći a tebi su to upravo Ve i Ma

Dakle, ako sam u pravu, seljenje 2004 u 10 mj je samo posljedica onog što se događalo u zadnje dvije godine prije samog seljenja... najranije od početka 2002 na dalje...mislim da je taj proces bio presudan za samo seljenje, jer prvo seljenje mora biti jače izraženo nego što je to zapravo bilo u 10 mj 2004 kroz Ju trigon... to je preslab aspekt za tako značajan događaj...

Da bude stvar bolja, slični procesi su u tijeku od prošle godine, što znači da je i sličan osjećaj prolaziš nalik na 2002-2004

usporedi doživljaje...

« Zadnja izmjena: Srpanj 08, 2017, 11:38:55 prijepodne od Saša »