Autor Tema: Solarni horoskop  (Posjeta: 3548 vremena)

Offline Nikolina

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Solarni horoskop
« u: Veljača 15, 2014, 19:16:36 poslijepodne »
U vezi solara mi nije baš najjasnije ono o relokaciji.
npr. za zadnji rođendan nisam bila u mjestu gdje sam rođena. točno na taj dan, cca 1 sat prije točnog sata rođenja sam doputovala u Njemačku. bila sam turistički 10ak dana i vratila se u u mjesto rođenja i svakodnevicu. Znači li to da za solar ove godine moram upisati grad u kojemu sam se nalazila u točnom trenutku rođendana? to mi zvuči bezveze jer nisam tamo ostala živjeti...

Saša možeš li mi molim te to malo pojasniti?

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
Odg: Solarni horoskop
« Odgovori #1 u: Veljača 17, 2014, 00:02:54 prijepodne »
U vezi solara mi nije baš najjasnije ono o relokaciji.
npr. za zadnji rođendan nisam bila u mjestu gdje sam rođena. točno na taj dan, cca 1 sat prije točnog sata rođenja sam doputovala u Njemačku. bila sam turistički 10ak dana i vratila se u u mjesto rođenja i svakodnevicu. Znači li to da za solar ove godine moram upisati grad u kojemu sam se nalazila u točnom trenutku rođendana? to mi zvuči bezveze jer nisam tamo ostala živjeti...

Saša možeš li mi molim te to malo pojasniti?

Ne ... relokaciju eventualno može se koristiti kod trajnog preseljenja... inače nema smisla

Offline Nikolina

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #2 u: Veljača 17, 2014, 17:40:49 poslijepodne »
tako sam i mislila. hvala

Offline cvetic

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #3 u: Kolovoz 21, 2015, 14:28:46 poslijepodne »
Koliko unapred moze da se predvidjaju dogadjaji za jednu godinu koristeci solarni hooskop?

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #4 u: Studeni 06, 2015, 14:09:47 poslijepodne »
Koliko unapred moze da se predvidjaju dogadjaji za jednu godinu koristeci solarni hooskop?

Tvoje pitanje sadrži i odgovor... solar vrijedi za tekuću godinu

Offline ČarobnicaIzOza

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #5 u: Kolovoz 13, 2016, 11:39:17 prijepodne »
Dragi Saša,

zanima me kakvo je tvoje iskustvo s 'umetnutim' planetima u solaru, tj. onima koji se nalaze u znaku kojeg je cijelog pojela kuća.
Ispada po nekim mojim prethodnim solarima da se oni teško izražavaju, kao da su zarobljeni unutra...

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #6 u: Kolovoz 13, 2016, 13:28:47 poslijepodne »
Dragi Saša,

zanima me kakvo je tvoje iskustvo s 'umetnutim' planetima u solaru, tj. onima koji se nalaze u znaku kojeg je cijelog pojela kuća.
Ispada po nekim mojim prethodnim solarima da se oni teško izražavaju, kao da su zarobljeni unutra...

U pravo tako ... teško se ispoljavaju ili nikako... zavisno naravno od cijele slike...

Offline ČarobnicaIzOza

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #7 u: Kolovoz 14, 2016, 10:48:14 prijepodne »
A može li ih izvući dispozitor, ako je dobro postavljen, ili on samo pokazuje kako/zašto se nisu uspjeli izraziti?

U prošlom mom solaru, disp. je bio retro Me, i stvarno sva problematika se može svesti na njega. Neuspjela tel. komunikacija, nesporazumi, problemi u prometu...

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #8 u: Kolovoz 17, 2016, 11:05:27 prijepodne »
A može li ih izvući dispozitor, ako je dobro postavljen, ili on samo pokazuje kako/zašto se nisu uspjeli izraziti?

U prošlom mom solaru, disp. je bio retro Me, i stvarno sva problematika se može svesti na njega. Neuspjela tel. komunikacija, nesporazumi, problemi u prometu...

Da, može izvući dispozitor...zato sam spomenuo u prethodnom postu cjelokupnu sliku... međutim solar se gleda i u odnosu na natal također a ne kao zasebna slika... u tom kontekstu se prate i tranziti... ono što se najviše ističe u cjelopupnoj slici svakako se realizira...

Offline ČarobnicaIzOza

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #9 u: Kolovoz 20, 2016, 21:34:10 poslijepodne »
Znam. Samo što izgleda da je moja karta slučaj za proučavanje. :))
Sve se teeeško, ako uopće realizira, općenito mi je tako u životu. A astrolozi su već griješili.

Ali to je već za drugu temu.
Hvala na odgovoru. :)

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #10 u: Kolovoz 21, 2016, 14:10:26 poslijepodne »
Znam. Samo što izgleda da je moja karta slučaj za proučavanje. :))
Sve se teeeško, ako uopće realizira, općenito mi je tako u životu. A astrolozi su već griješili.

Ali to je već za drugu temu.
Hvala na odgovoru. :)

Svačija karta je slučaj za proučavanje samo za neke treba manje , a za neke nešto više vremena... dakle sve je samo pitanje koliko vremena se uloži i sa koliko povratnih informacija raspolažeš... forum je forum, dok je konzultacija nešto sasvim drugo

Tema ima dovoljno, a možeš otvoriti neku novu... forum je potpuno otvoren po tom pitanju...  :D     ... a ja odgovaram kad stignem  ;)

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #11 u: Siječanj 25, 2017, 18:41:41 poslijepodne »
Nebrojeno puta sam pročitala kojegdje, da je solar koji se poklapa s natalom, prilično bitan i značajan u pozitivnom smislu.
Međutim, osobno sam takav "poklapajući" solar doživjela najnegativnije i najteže u životu. Usudila bih se čak reći, da mi je ta solarna godina bila najgora u životu.
Ima li još netko, kome se također takav solar pokazao kao negativan?

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #12 u: Siječanj 25, 2017, 18:51:26 poslijepodne »
Dragi Saša,

U pravo tako ... teško se ispoljavaju ili nikako... zavisno naravno od cijele slike...

Odnosi li se to i na "umetnute" natalne kuće u jednu solarnu...?
Da pojasnim na svojem trenutnom, konkretnom primjeru...
Naime, meni se trenutno 12. solarna proteže od sredine 6. natalne, čitavom 7. natalnom i obuhvaća čak i dio 8. natalne.
Znači li to da će simbolika 7. natalne imati manje značaja pri interpretaciji solara ili...?

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #13 u: Siječanj 26, 2017, 18:17:00 poslijepodne »
Ups... Čitavu noć nisam oka stisla (a nije mi se dalo palit računalo), jer sam shvatila da sam ovdje pogrešno navela "konkretan primjer" trenutnog lunara. Dakle, zanemarite taj moj prethodni primjer, jer se ne radi o solaru. Ali, pitanje i dalje stoji...

Offline Blackowhite

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #14 u: Siječanj 27, 2017, 18:06:16 poslijepodne »
Sto bi ovo značilo u mom solaru za 2017., solarna osma na natalnu desetu?Novac partnera, kredit,ulazak u seksualni odnose, ili nesto drugo?