Autor Tema: zdravlje-pitanje  (Posjeta: 1750 vremena)

Offline Blue valentine

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
zdravlje-pitanje
« u: Travanj 08, 2014, 00:28:55 prijepodne »
Ovako radi se o mojoj sestri, pa se nadam da mi možeš dati odgovor. Naime od 2009/2010 je upala u depresiju i od tada nema baš pomaka.Odustala je i od faksa, što naravno ne bi bio problem da se usmjerila na bilo što drugo u nekom periodu, no nije.
Molila bih te da pogledaš kada će doći do poboljšanja. :/
http://tinypic.com/r/264mmug/8

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
Odg: zdravlje-pitanje
« Odgovori #1 u: Travanj 09, 2014, 11:29:03 prijepodne »
Daj molim te malo kvalitetniju kartu stavi da mogu vidjeti bolje ove stupnjeve...

Offline Blue valentine

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #2 u: Travanj 10, 2014, 19:15:04 poslijepodne »
Ne znam stvarno zašto je takva, meni je slika bila normalna. Evo nadam se da je sad ok
http://postimg.org/image/e1v5f6qhl/

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #3 u: Travanj 10, 2014, 20:11:39 poslijepodne »
a kad je bila upisala fakultet?

Offline Blue valentine

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #4 u: Travanj 11, 2014, 17:47:37 poslijepodne »
2006 godine

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #5 u: Travanj 12, 2014, 01:42:49 prijepodne »
2006 godine

fax započet pod pritiskom autoriteta i konstantnoje  pod stresom do skoro kraja 2010, koju si spomenula kao početak problema ( 2009/2010 )... to je samo bilo ispoljavanje posljedica nakon tog stresa kad se tijelo opusti... to je 4 godine konstantnog pritiska kako na samu ličnost tako i na emocionalnom planu i moralo je puknuti i naravno pati So  i baca na depresivnu situaciju

od 2011 ponovni stresovi, i to praktički ni ne prestaje do dan danas pa sve do kraja iduće godine . Dakle jako jako dug period pritisaka na bitne točke natala, to se mora osjetiti i te kako... naročito ova i iduća godina na emocionalnom planu i u odnosu na prijatelje ( ako je sat točan ) te moguće promjene i / ili stresne situacije na polju doma što su se već trebale pokazati naznake od 2 mj ove godine

I to sve zajedno je problem jer ovakvi periodi znaju ostaviti trajne posljedice ili u smislu da se ne povrati od takvih šokova (trajno usvajanje ponašanja) ili na način da u svakom slijedećem stresnom razdoblju ili razdoblju nalik stresnom ona reagira na sličan način kao što je reagirala u ovim periodima od 2006 do sada ( depresija i zatvaranje i sve ono što je do sad bilo viđeno)

Offline Blue valentine

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #6 u: Travanj 12, 2014, 14:04:09 poslijepodne »
Hvala ti puno na odgovoru. Da stresne situacije na polju doma su česte, ne znam ni koje bih izdvojila, mene eto spašava što ne studiram doma.
Znači do iduće godine će trajati stresno razdoblje. Nakon iduće godine bi mogla biti bolje, a može i ostat tako zbog tog dugotrajnog djelovanja tog perioda, ako sam dobro shvatila.
Ja se stalno nadam bit će bolje, ali nikako. Postoji li nešto što ja mogu učinit, iako nisam često doma. Meni  su govorili da ne odem studirat u drugi grad, nego da ostanem zbog nje. Ne znam bi li to bilo pomoglo.

Offline Blue valentine

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #7 u: Travanj 12, 2014, 14:34:42 poslijepodne »
Ako ti se možeš napisat koji su to aspekti:) iako ne razumijem se baš, ali me zanima.

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #8 u: Travanj 14, 2014, 16:41:22 poslijepodne »
Ako ti se možeš napisat koji su to aspekti:) iako ne razumijem se baš, ali me zanima.

Možeš joj samo pomoći pojasniti da ova i iduća godina su naročito stresne na emotivnoj razini, uz trajne promjene na polju doma... to nemora nužno biti promjena u domu već može biti  promjena njene percepcije doma kao takvog... znači sva ta zbivanja su van njenog utjecaja, odnosno radi se o vanjskim okolnostima na koje nemože i tako utjecati te se mora pomiriti sa takvom činjenicom inače će izluditi samu sebe pokušavajući da utječe na nešto na što ona  nemože utjecati... ujedno je to period dubokih promjena emocionalnog dijela bića

radi se o dubokim transformacijamajer od 2006 je aspektirana Ve ( so dispozitor ) pa zatim Ur, zatim Sa ( mo dispozitor ) i sad od skora Ne i Mo dakle njene bitne planete su upravo Ve i Sa kao dispozitori So i Mo i sada direktno Mo... iz tog razloga je to tako bitno za nju i zbog toga ona puca po šavovima, jer se odražava direktno na So i na Mo ( nema drugdje )  jer da nisu tako bitne planete nebi niti bilo tako teško za nju to su kritični periodi za osobu a jedino što je dobro jest da se ovakav period nemože ponoviti ovakvim intenzitetom nikad više... bit će i drugih teških perioda ali ovakvih neće barem ne ovakvim intenzitetom...

Offline Blue valentine

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #9 u: Travanj 14, 2014, 21:07:41 poslijepodne »
Hvala ti puno. Da 2006. godina je bila dosta stresna za nas obje, jako teško razdoblje na polju doma i 2007.isto tako. Nadam se da će izdražat ovu i sljedeću godinu i da će krenit onda pomalo na bolje i da će roditelj tj. tata imati razumijevanja za nju, jer on pod utjecajem svoje 'žene' misli da je ona samo lijena ili ne želi radit, pa joj želi uskratit financiranje.
Da eto tješi me to, da bar nakon što prođe ovo razdoblje da više neće bit tako intezivno.