Autor Tema: Lunarni horoskop  (Posjeta: 334 vremena)

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
Lunarni horoskop
« u: Siječanj 18, 2017, 21:56:09 poslijepodne »
Evo meni od sutra kreće novi lunar...

Ne bi to bilo ništa značajno, da mi lunarni ASC ne upada u 8. kuću na zadnji stupanj Ovna.
Lunarni MC mi se smjestio pred kraj 4. natalne, a 3 stupnja od njega lunarni Pluton.
Da stvar bude još jezivija, lunarna 12. mi krcata. Vrh ušao u 6. natalnu, a odmah do njega nasadio se Neptun koji još njome i vlada.

Potom se u njoj zaredali još i Venera 0 natalni Saturn, Kiron, Mars 0 natalni Kiron i Uran. Ta 12. lunarna je tak' velika, da je u nju umetnuta čitava natalna 7. i više od pola 8.
I k'o da to nije dosta, još mi i natalni IC upao u 8. lunarnu...

Osim mogućnosti da nekome odem na sprovod, ima li netko još kakvu ideju kako si objasniti što će mi taj lunar servirati....?

Evo karte:

http://i66.tinypic.com/258mc7m.jpg

P.S. Nadam se da sprovod neće biti moj...  :o
« Zadnja izmjena: Siječanj 18, 2017, 21:57:54 poslijepodne od Bolesna »

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
Odg: Lunarni horoskop
« Odgovori #1 u: Veljača 11, 2017, 21:28:36 poslijepodne »
Eto, ostala su mi još tri dana lunara iz prethodnog posta...
...i ne mogu izdražat' da ga ne prokomentiram još prije isteka. :)
Dakle...
A propos tog mog lunarnog ASC-a u 8. natalnoj, još mi nitko nije papke otegnul pa se nadam da se taj trend neće poremetit' ni posljednja tri dana.
Međutim...
Takav mi se lunar prilično "iskazao" pri "zgrtanju" love ovaj mjesec.
Ono što mi je najinteresantnije, je što se radi o prihodima na koje uopće nisam računala. Iznenadni, neplanirani poslovi, iznenadna neplanirana zarada...
...ali, kakve to veze ima sa lunarnim ASC-om u natalnoj 8., nemam blage veze. Jest' da je tuđa lova u pitanju, ali, brate mili, pošteno sam ju zaradila... :)
Pa si sve nešto kontam, da su očito u čitavoj toj priči, prevagnuli lunarni Mjesec i Jupiter u lunarnoj 6., kojoj je vrh upiknut u 12. natalnu.
Ali kako da si interpretiram tu moju "natrpanu" lunarnu 12. s vrhom upiknutim u 6. natalnu, osim, eventualno, kao snagu vlastite podsvijesti da u stvarnost privučem ono što mi treba, a to je u ovom slučaju - novac.
Jer, šta je - je...
...stalno sam u glavi vrtila film kak' mi lova pada s neba.

Hm...
Najbolje da tako i nastavim...
:)

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #2 u: Veljača 12, 2017, 13:06:59 poslijepodne »
Eto, ostala su mi još tri dana lunara iz prethodnog posta...
...i ne mogu izdražat' da ga ne prokomentiram još prije isteka. :)
Dakle...
A propos tog mog lunarnog ASC-a u 8. natalnoj, još mi nitko nije papke otegnul pa se nadam da se taj trend neće poremetit' ni posljednja tri dana.
Međutim...
Takav mi se lunar prilično "iskazao" pri "zgrtanju" love ovaj mjesec.
Ono što mi je najinteresantnije, je što se radi o prihodima na koje uopće nisam računala. Iznenadni, neplanirani poslovi, iznenadna neplanirana zarada...
...ali, kakve to veze ima sa lunarnim ASC-om u natalnoj 8., nemam blage veze. Jest' da je tuđa lova u pitanju, ali, brate mili, pošteno sam ju zaradila... :)
Pa si sve nešto kontam, da su očito u čitavoj toj priči, prevagnuli lunarni Mjesec i Jupiter u lunarnoj 6., kojoj je vrh upiknut u 12. natalnu.
Ali kako da si interpretiram tu moju "natrpanu" lunarnu 12. s vrhom upiknutim u 6. natalnu, osim, eventualno, kao snagu vlastite podsvijesti da u stvarnost privučem ono što mi treba, a to je u ovom slučaju - novac.
Jer, šta je - je...
...stalno sam u glavi vrtila film kak' mi lova pada s neba.

Hm...
Najbolje da tako i nastavim...
:)

Zapravo lunarni horoskop bi trebao biti vezan za emocionalna stanja... možda previše tražiš od lunara? nije li dovoljno solar i tranziti?

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #3 u: Veljača 12, 2017, 18:31:07 poslijepodne »
Imaš pravo, ali volim ja čeprkat' po svemu tome, svaki dan pomalo... Onako "s nogu"...
...pa uspoređivat', kombinirat' ecc...

...pa mi je baš to, što je lunar vezan za emocionalna stanja, u ovom slučaju malo čudno...
Jerbo, baš sam fakat čitav ovaj mjesec teški optimist, nepopravljivo vedra i nasmijana. Dobre volje, duševno i emocionalno mirna, a lunarni mi ASC u 8. natalnoj kući...!!!

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #4 u: Veljača 12, 2017, 18:49:12 poslijepodne »
Imaš pravo, ali volim ja čeprkat' po svemu tome, svaki dan pomalo... Onako "s nogu"...
...pa uspoređivat', kombinirat' ecc...

...pa mi je baš to, što je lunar vezan za emocionalna stanja, u ovom slučaju malo čudno...
Jerbo, baš sam fakat čitav ovaj mjesec teški optimist, nepopravljivo vedra i nasmijana. Dobre volje, duševno i emocionalno mirna, a lunarni mi ASC u 8. natalnoj kući...!!!

ali zato ti je natalni mo u 1 kući, zar ne!!?? znači to je Mo povratak na istu natalnu poziciju... a ta pozicija prima  trigone od Ju Me i So   ;)

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #5 u: Veljača 13, 2017, 12:12:34 poslijepodne »
Ahaaa.... U tom grmu leži zeko...  ;)
Ho capito...
Dakle, tako pozitivno mi na emocije udara, jer mi je u ovom lunaru, zahvaljujući natalnim aspektima, lunarni Mjesec "jači" u lunarnoj 6. (svakodnevica ecc...), od lunarnog ASC-a u 8. natalnom polju...?

Ideeeš...
Aj' da utvrdim gradivo...

Slijedeći lunar će mi lunarni ASC biti u 1. natalnoj, a u 1. lunarnoj Mjesec, što znači, da će mi u tom slučaju biti i lunarno i natalno u 1. polju.

Istovremeno, lunarni Merkur će mi biti u lunarnom i natalnom 5. polju i to na poziciji s koje će praviti egzaktni zračni veliki trigon  na taj Mjesec i na natalni stelij gdje je natalno u konjunkciji s Jupiterom (znači, povezani će biti lunarna Vaga i Vodenjak te natalni Blizanci)

Znači li to, da bi mi slijedeći lunar onda mogao emotivno biti još pozitivniji od ovoga, obzirom da se radi o dvostrukom 1. (moja malenkost) polju u kombinaciji s 5. poljem (kreativnost, zabava ecc...)?
« Zadnja izmjena: Veljača 13, 2017, 22:00:12 poslijepodne od Bolesna »

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #6 u: Rujan 20, 2017, 11:30:43 prijepodne »
Uf... Ne znam kako je vama, ali mene ovo kišno vrijeme ubi... Živi očaj. Al' je fino bilo kad je pržilo sunčece... Hvata me nostalgija... Već...
No, dobro...
U ledenoj sobi (jerbo Toplinarstvo još ne grije radijatore) ulupavam vrijeme na lunarne karte...
I tako mi upade u oči ova:

https://imgur.com/IZ59GNG

Ima li tko ideju kako si protumačiti te konjunkcije:
1. lunarnog Jupitera i Marsa s natalnim Neptunom
2. ovu natrpanu 10. lunarnu u kojoj je egzaktna konjunkcija Venere, Sunca i Plutona u egzaktnom trigonu na natalni ASC...
3. egzatnu opoziciju lunarnog Saturna na lunarnom MC-u na natalnu Veneru...?

Meni svašta pada napamet, ali nisam objektivna...
Aj' ljudi prosvijetlite me... Pls.