Autor Tema: Nasledstvo u natalnom horoskopu!!!!!!!!  (Posjeta: 608 vremena)

Offline dragana099

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Nasledstvo u natalnom horoskopu!!!!!!!!
« u: Rujan 16, 2016, 15:48:37 poslijepodne »
Anita  (sestra)  8.11.1969god   22:35h  Beograd
Goran (brat)  8.01.1974god    14.20h  Beograd 
Gordana (majka)  15.06.1939god  20:00h  Beograd

Ovo su brat i sestra ,i nemogu nikako da se sporazumeju oko nasledstva od roditelja   :-X  ??? . Sestri je prepisan jedan manji stan jos davno,ali sada kada je doslo vreme da i brat dobije svoj deo(kada je otac umro) nedaju mu majka i sestra ,staavlno mu prave probleme!

Ima li nade da on dobije uskoro sto mu pripada ,ni manje ni vise ne zeli!!!!!???????  Sestra je bas grozna prema njemu  8)  :( !
 Ima li sanse da on ode u inostranstvu zivjeti??????

Nismo uspeli staviti natalne karte,unapred se izvinjavamo!!!! Hvala na razumevanju!!!

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
Odg: Nasledstvo u natalnom horoskopu!!!!!!!!
« Odgovori #1 u: Listopad 01, 2016, 22:43:23 poslijepodne »
Anita  (sestra)  8.11.1969god   22:35h  Beograd
Goran (brat)  8.01.1974god    14.20h  Beograd 
Gordana (majka)  15.06.1939god  20:00h  Beograd

Ovo su brat i sestra ,i nemogu nikako da se sporazumeju oko nasledstva od roditelja   :-X  ??? . Sestri je prepisan jedan manji stan jos davno,ali sada kada je doslo vreme da i brat dobije svoj deo(kada je otac umro) nedaju mu majka i sestra ,staavlno mu prave probleme!

Ima li nade da on dobije uskoro sto mu pripada ,ni manje ni vise ne zeli!!!!!???????  Sestra je bas grozna prema njemu  8)  :( !
 Ima li sanse da on ode u inostranstvu zivjeti??????

Nismo uspeli staviti natalne karte,unapred se izvinjavamo!!!! Hvala na razumevanju!!!

2016- 2017 su bitne godine za njega... nalik na 1978/1979 godinu... znači postoji neka poveznica između ovih godina... kakva? to može samo on znati, a vezano uz njega ili polje doma ili uz oca...

to mogu biti značajne promjene na polju doma, te u tom smislu postoji realna mogućnost za odlazak u inostranstvo ali samo ukoliko on to shvaćakao svoju misiju koju treba ostvariti... dakle ovo nisu karakteristični pokazatelji za inostranstvo ali nemogu isključiti tu mogućnost radi bitnih promjena na polju doma... iako ovo može biti pokazatelj i butućih turbulentnih zbivanja vezanih za dom u smislu sučeljavanja sa majkom i sestrom...

Za nasljedstvo vjerojatno će se morati pokrenuti kakav pravni postupak da bi dobio svoje jer drukčije neće ići... nek se savjetuje s dobrim pravnikom... najvjerojatnije će nešto pokušati uovoj  ili početkom duće godine ali ne mislim da to može biti brzo i jednostavno rješeno... nek bude spreman na duži postupak...

Formalno pravno on je u pravu ali kako rekoh morati će to dokazivati, i vjerojatno trajno zaratiti sa sestrom

kako rekoh dobro se savjetovati sa pravnikom i poduzeti mjere kakve treba...i kad to bude osjetio da to treba učiniti...

Offline dragana099

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #2 u: Listopad 17, 2016, 17:18:51 poslijepodne »
Hvala vam Sasa! Ima li sanse kod vas zkazti konsultacije preko Skyp? I koliko bi to kostalo? Zaista sam zainteresovana! Pozdrav

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #3 u: Listopad 17, 2016, 20:11:12 poslijepodne »
Hvala vam Sasa! Ima li sanse kod vas zkazti konsultacije preko Skyp? I koliko bi to kostalo? Zaista sam zainteresovana! Pozdrav

Nravno da može... a sve ti već i piše negdje na forumu...

Poslat ću ti poruku...

Offline Blue valentine

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #4 u: Siječanj 07, 2017, 14:45:28 poslijepodne »
Pozdrav,
Imam pitanje u vezi nasljedstva. Otac se sad premišlja da bi ostavio nešto meni(već bi ovaj mjesec htio srediti), no nije siguran da bi to bio najbolji izbor. Pa me zanima kako je to pitanje aspektirano u natalnoj karti. Znam da je saturn smješten u 8.polju pa da to može donijeti neka ograničenja.
ako treba pošaljem više info na pp :)

http://tinypic.com/view.php?pic=o8864o&s=5#.WHD97vnhDIW
« Zadnja izmjena: Siječanj 07, 2017, 14:50:17 poslijepodne od Blue valentine »

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #5 u: Siječanj 28, 2017, 15:22:10 poslijepodne »
Pozdrav,
Imam pitanje u vezi nasljedstva. Otac se sad premišlja da bi ostavio nešto meni(već bi ovaj mjesec htio srediti), no nije siguran da bi to bio najbolji izbor. Pa me zanima kako je to pitanje aspektirano u natalnoj karti. Znam da je saturn smješten u 8.polju pa da to može donijeti neka ograničenja.

Da svakako... ovo izgleda kao rješavanje formalno pravnih pitanja na planu doma... a može biti i seljenje ako želiš...

Offline Blue valentine

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #6 u: Siječanj 29, 2017, 13:45:36 poslijepodne »
Pozdrav,

Da svakako... ovo izgleda kao rješavanje formalno pravnih pitanja na planu doma... a može biti i seljenje ako želiš...

Hvala na odgovoru:=) Da, u procesu je upisivanje nasljedstva te bi tijekom drugog mjeseca sve trebalo biti riješeno.