Autor Tema: Posao i ljubav!!!  (Posjeta: 770 vremena)

Offline Lavic

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Posao i ljubav!!!
« u: Prosinac 06, 2016, 21:17:10 poslijepodne »
Mozete li mi, molim Vas, analizirati polje ljubavi i posla. Trenutno sam slobodna i nezaposlena, kakvi su izgledi da se nesto promijeni, i u kojem periodu.
Hvala!

http://www.astro.com/tmpd/cmvxfileZJdrfu-u1481058460/astro_w2gw_01_lavic.76061.52515.gif

Offline Lavic

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Odg: Posao i ljubav!!!
« Odgovori #1 u: Prosinac 08, 2016, 08:13:17 prijepodne »
Mozete li mi, molim vas, odgovoriti, prilicno je hitno.
Hvala!

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #2 u: Prosinac 10, 2016, 09:56:26 prijepodne »
Mozete li mi, molim Vas, analizirati polje ljubavi i posla. Trenutno sam slobodna i nezaposlena, kakvi su izgledi da se nesto promijeni, i u kojem periodu.
Hvala!

http://www.astro.com/tmpd/cmvxfileZJdrfu-u1481058460/astro_w2gw_01_lavic.76061.52515.gif

Karta je neispravna... moraš postaviti drugu a ja ću odgovoriti kad budem imao vremena...

Offline Lavic

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #3 u: Prosinac 10, 2016, 10:19:37 prijepodne »
Hvala!

Karta je neispravna... moraš postaviti drugu a ja ću odgovoriti kad budem imao vremena...
Postovani Sasa,
Hvala Vam na odgovoru. Zao mi je sto je link neispravan, iako sam bila jako nestrpljiva da cujem odgovov.
Nadam se da ce sad ovaj link biti uredu.

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #4 u: Prosinac 18, 2016, 11:39:54 prijepodne »
Hvala!

2013 12 mj cca, i 6 do 9 mj 2014... Da li je taj period bio povezan sa poslovnom situacijom ili samo emocionalnom?

Offline Lavic

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #5 u: Prosinac 18, 2016, 12:50:00 poslijepodne »
Hvala!

2013 12 mj cca, i 6 do 9 mj 2014... Da li je taj period bio povezan sa poslovnom situacijom ili samo emocionalnom?

Ja koliko se sjecam da se u tom periodu nista znacajno nije desavalo. U tom periodu sam jos uvijek studirala i radila na nekom projektu koji je trajao tri mjeseca (maj - juli 2014.). Bilo je nekih kontakata na ljubavnom planu, ali ne veza. Kakva je situacija u buducnost?

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #6 u: Prosinac 18, 2016, 13:11:37 poslijepodne »
Hvala!

Ja koliko se sjecam da se u tom periodu nista znacajno nije desavalo. U tom periodu sam jos uvijek studirala i radila na nekom projektu koji je trajao tri mjeseca (maj - juli 2014.). Bilo je nekih kontakata na ljubavnom planu, ali ne veza. Kakva je situacija u buducnost?

Ok znači oba polja su bila aktivna ali ništa se nije održalo na dulje vrijeme...

U tom slučaju od 11 mj ove godine pa narednih nekoliko mjeseci ( do 6 mj otprilike ) mogu se pojaviti slične situacije kao i u navedenom periodu iz 2013/2014 godine ali isto tako nema garancija kao ni onda da će se nešto konkretno i realizirati, ali bi svakako se trebala pojaviti neka mogućnost... u emocionalnom pogledu može se raditi o starijoj osobi ili poznatoj osobi ( u bilo kojem smislu ) a u poslovnom smislu može biti ponuda za posao... naravno ukoliko tražiš posao i javljaš se na natječaje...

Pošto je 11 mj već prošao, navedene mogućnost su se morale pojaviti u nekom vidu... barem kao najava ... da li je bilo i što je bilo?
« Zadnja izmjena: Prosinac 18, 2016, 13:32:57 poslijepodne od Saša »

Offline Lavic

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #7 u: Prosinac 18, 2016, 13:36:59 poslijepodne »
Hvala!

Ok znači oba polja su bila aktivna ali ništa se nije održalo na dulje vrijeme...

U tom slučaju od 11 mj ove godine pa narednih nekoliko mjeseci ( do 6 mj otprilike ) moguse pojaviti slične situacije kao i u navedenom periodu iz 2013/2014 godine ali isto tako nema garancija kao ni onda da će se nešto konkretno i realizirati, ali bi svakako se trebala pojaviti neka mogućnost... u emocionalnom pogledu može se raditi o starijoj osobi ili poznatoj osobi ( u bilo kojem smislu ) a u poslovnom smislu može biti ponuda za posao... naravno ukoliko tražiš posao i javljaš se na natječaje...

Pošto je 11 mj već prošao, navedene mogućnost su se morale pojaviti u nekom vidu... barem kao najava ... da li je bilo i što je bilo?
Postoje neke mogucnosti za posao, ali ja ne znam hoce li uspjeti.
Sto se ljubavi tice, pocela je jedna prica sa muskarcem desetak godina starijem od mene, ali najednom je prekinut kontakt.
Nisam zadovoljna kako se situacija odvija, i pitam se je li do mene i kada je posao i ljubav upitanju.
Kada postoji mogucnost za neku ozbiljnu poslovnu ponudu, a na polju ljubavi kada bih mogla ocekivati brak?

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #8 u: Prosinac 18, 2016, 15:24:18 poslijepodne »
Hvala!

U tom slučaju od 11 mj ove godine pa narednih nekoliko mjeseci ( do 6 mj otprilike ) moguse pojaviti slične situacije kao i u navedenom periodu iz 2013/2014 godine ali isto tako nema garancija kao ni onda da će se nešto konkretno i realizirati, ali bi svakako se trebala pojaviti neka mogućnost... u emocionalnom pogledu može se raditi o starijoj osobi ili poznatoj osobi ( u bilo kojem smislu ) a u poslovnom smislu može biti ponuda za posao... naravno ukoliko tražiš posao i javljaš se na natječaje...

Postoje neke mogucnosti za posao, ali ja ne znam hoce li uspjeti.
Sto se ljubavi tice, pocela je jedna prica sa muskarcem desetak godina starijem od mene, ali najednom je prekinut kontakt.
Nisam zadovoljna kako se situacija odvija, i pitam se je li do mene i kada je posao i ljubav upitanju.
Kada postoji mogucnost za neku ozbiljnu poslovnu ponudu, a na polju ljubavi kada bih mogla ocekivati brak?

Kod tebe je problem razno raznih okolnosti koje u nekom trenutku spriječe realizaciju nečeg a to se uglavnom odnosi na ova polja života za koje si postavila pitanje a to je emocionalni  i poslovni život odnosno karijera... majvjerojatnije će ta područja života biti usko povezana... na koji način to tek predstoji da de vidi...

Vjerojatno ćeš se morati pomaknuti iz tog prostora gdje živiš jer bi u tom slučaju se lakše realizirala na tim poljima života ( inostranstvo ) Ukoliko si razmišljala o tome sad je pravo vrijeme za realizaciju ( naredni mjeseci )

Dakle, postoji šansa za uspjeh na oba polja u narednim mjesecima ali kako rekoh nema garancija za to... ovo su aspekti koji mogu kasniti s realizacijom i zbog toga sam već naveo da se radi o periodu od nekoliko mjeseci... dakle šanse za realizaciju postoje najkasnije do 8 mj 2017 godine s time da realno ako se realizira bit će to do maja mjeseca 2017 s time da bi se prvi nagovještaji trebali pokazati u prvom ili drugom mjesecu 2017 godine

Sretno...

Offline Lavic

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #9 u: Prosinac 18, 2016, 18:33:09 poslijepodne »
Hvala Vam puno!
A kakve su to okolnosti koje sprjecavaju da se stvari neometano realizuju na ovim poljima?

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #10 u: Prosinac 24, 2016, 12:37:10 poslijepodne »
Hvala Vam puno!
A kakve su to okolnosti koje sprjecavaju da se stvari neometano realizuju na ovim poljima?
Horoskop ne govori o kakvim se okolnostima radi već samo kaže da je određeno polje života nekad "zablokirano", odnosno nemože se razviti prije određenog vremenskog perioda, zavisno od slučaja doslučaja...

Zato reci ti meni, kako se ti osjećaš po pitanju karijere i općenito odnosa? Da li smatraš da sve ide svojim putem ili su to područja koje teže ostvaruješ? 

Offline Lavic

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #11 u: Prosinac 24, 2016, 13:50:52 poslijepodne »
Ja osjecam da ne ide onako kako bih ja zeljela. Ili pravim pogresne izbore ili imam velika ocekivanja, ne znam sta bi mogao biti razlog. U svemu ostalom je islo onako kako sam planirala, jeste da sam se jako trudila, ali trudim se i na ovim poljima, ali jednostavno se pokazu neke naznake i na kraju nista.
Mozete li mi, molim vas, napraviti uporednu analizu za nekoga za koga sam zainteresovana. Ja cu vam poslati njegovu natalnu kartu u inbox, a mozete mi odgovor napisati ovdje.

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #12 u: Prosinac 24, 2016, 14:24:15 poslijepodne »
Ja osjecam da ne ide onako kako bih ja zeljela. Ili pravim pogresne izbore ili imam velika ocekivanja, ne znam sta bi mogao biti razlog. U svemu ostalom je islo onako kako sam planirala, jeste da sam se jako trudila, ali trudim se i na ovim poljima, ali jednostavno se pokazu neke naznake i na kraju nista.
Mozete li mi, molim vas, napraviti uporednu analizu za nekoga za koga sam zainteresovana. Ja cu vam poslati njegovu natalnu kartu u inbox, a mozete mi odgovor napisati ovdje.

To je to što se tiče tih područja... jednostavno uvijek nešto fali, ili nešto iskrsne...

Što se tiče usporedne analize ona zaista nema nikakvog smisla ako ne postoji odnos... u prethodnom odgovoru sam već naveo do kada možeš očekivati eventualni razvoj odnosa... znači do tog perioda postoji mogućnosta a nakon tog perioda više ne postoji... to ti je bitnije od bilo kakve druge analize

Offline Lavic

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #13 u: Prosinac 24, 2016, 14:43:17 poslijepodne »
Uredu, hvala puno!