Autor Tema: Natalna karta  (Posjeta: 488 vremena)

Offline Sarmica

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Natalna karta
« u: Prosinac 24, 2016, 20:48:45 poslijepodne »
Mozete li mi analizirati kakvo je stanje, prema mojoj natalnoj karti  u buducem periodu.
Trenutno sam zaposlena i zarucena.
Hoce li biti promjena vezano za posao, finansije? Je li povoljan period za brak?

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
Odg: Natalna karta
« Odgovori #1 u: Prosinac 27, 2016, 15:00:07 poslijepodne »
Mozete li mi analizirati kakvo je stanje, prema mojoj natalnoj karti  u buducem periodu.
Trenutno sam zaposlena i zarucena.
Hoce li biti promjena vezano za posao, finansije? Je li povoljan period za brak?

Ti si u prilično napetom i nervoznom periodu... od 5 do 10 mj 2016, koje područje bilo naglačeno ? Prihodi ili odnosi?

Offline Sarmica

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #2 u: Prosinac 27, 2016, 16:16:08 poslijepodne »
Malo jeste bila napeta finansijska situacija, a i odnosi u vezi.

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #3 u: Prosinac 27, 2016, 16:46:10 poslijepodne »
Malo jeste bila napeta finansijska situacija, a i odnosi u vezi.

znači oba područja...ok... nažalost napetost se nastavlja do kraja 4 meseca 2017 od  kad situacija se počinje lagano stabilizirati...ali na kratko je od 6 mj pa idućih godinu dana cca. trajati će naredni stresni period vezan uz posao ili tvoju svakodnevnicu

Naredni period može biti prožet općim nezadovoljstvom , i isto tako moguće je smanjenje razine imuniteta... u tom smislu preporučaju se prironi suplementi za jačanje razine imuniteta (od 12 mj 2016 do 1 mj 2018 )

ako januar donese probleme na fnancijskom polju i / ili na polju odnosa onda će skoro cijela naredna godina biti u sličnom tonu...naročito  1 i 2 mj, zatim 6 i 7 mj i konačno 10 i 11 mj... dakle ovo nemogu biti neki novi problemi već samo eskalacija  postojećih...odnosno pravo vrijeme za rješavanje tih starih problema... ( eventualno mogućnost dodatnih poslova odnosno zarade... zavisno kakav ugovor imaš sada i kad je taj posao započet jer je moguće nekoliko varijacija )

sretno...
« Zadnja izmjena: Prosinac 27, 2016, 16:48:55 poslijepodne od Saša »

Offline Sarmica

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #4 u: Prosinac 27, 2016, 17:23:47 poslijepodne »
Kada je povoljno vrijeme za brak, obzirom da sam u ozbiljnoj vezi?

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #5 u: Prosinac 27, 2016, 18:42:24 poslijepodne »
Kada je povoljno vrijeme za brak, obzirom da sam u ozbiljnoj vezi?

Period od 1 do 10 mj 2017 će pokazati koliko je ta veza ozbiljna... ukoliko nema problema koje treba prevazići onda je to razdoblje pogodno za podizanje odnosa na viši nivo... ukoliko ima problema to razdoblje je također dobro za rješavanje postojećih problema i podizanje veze na viši nivo odnosno brak... no ukoliko se pokaže u ovom periodu da su problemi veći i da se nemogu riješiti, iz bilo kojeg razloga, ovaj period može donijeti hlađenje odnosa... dakle tri su varijante, a ubrzo ćeš znati koja varijanta vrijedi za tebe ...

Offline Sarmica

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #6 u: Prosinac 27, 2016, 18:58:11 poslijepodne »
Hvala puno!

Ja trenutno imam ogovor na odredjeno vrijeme vec godinu i po, koji bi trebao postati ugovor na neodredjeno za sest mjeseci. Hoce li se to desiti, i eventualno neko povecanje plate, ili treba da ocekujem neki drugi rasplet situacije.

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #7 u: Prosinac 27, 2016, 19:00:40 poslijepodne »
Hvala puno!

Ja trenutno imam ogovor na odredjeno vrijeme vec godinu i po, koji bi trebao postati ugovor na neodredjeno za sest mjeseci. Hoce li se to desiti, i eventualno neko povecanje plate, ili treba da ocekujem neki drugi rasplet situacije.

Kad je točno započet posao? kada su najavili posao na neodređeno?

Offline Sarmica

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #8 u: Prosinac 27, 2016, 19:05:08 poslijepodne »
U januaru 2015. ukljucujuci i probni rad, otprilike za nekih sest mjeseci, do jula, bi trebao biti ugovor na neodredjeno.

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #9 u: Prosinac 27, 2016, 19:22:44 poslijepodne »
U januaru 2015. ukljucujuci i probni rad, otprilike za nekih sest mjeseci, do jula, bi trebao biti ugovor na neodredjeno.

To po meni nebi trebalo biti upitno... ovo mi izgleda kao da je dobiven posao prko neke bitne osobe? i tu nebi smjelo biti problema...