Autor Tema: Alergije  (Posjeta: 316 vremena)

Offline b_od_arabije

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Alergije
« u: Svibanj 12, 2017, 13:12:31 poslijepodne »
Koji aspekti ukazuju na alergije?

Konkretno me zanima sta bi ukazivalo na alergije na jaja. Moj necak ima tu opasnu alergiju. Mislili smo da ce kad malo preraste prestati, ali izgleda nista od toga.

Mogu kasnije i kartu staviti.

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
Odg: Alergije
« Odgovori #1 u: Svibanj 20, 2017, 14:19:42 poslijepodne »

Konkretno me zanima sta bi ukazivalo na alergije na jaja. Moj necak ima tu opasnu alergiju. Mislili smo da ce kad malo preraste prestati, ali izgleda nista od toga.

Aspekti Me  i Ur po mom nekom mišljenju, jer su to zapravo iritacije... u to spada i 8 kuća... treba sagledati kompletnu kartu

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #2 u: Svibanj 20, 2017, 19:10:19 poslijepodne »
Hm...
Ne znam dal' sam ja iznimka, al' s mojim kvadratom Me/Ur na relaciji MC/12. kuća (i imajući u vidu da mi Uran vlada 6. poljem u kojem je (zavraga) i Saturn, ja nikada u životu nisam bila alergična. Ni na što.
Hm... Osim na bivšeg muža, ako se to ubraja...  :))

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #3 u: Svibanj 29, 2017, 17:28:34 poslijepodne »
Hm...
Ne znam dal' sam ja iznimka, al' s mojim kvadratom Me/Ur na relaciji MC/12. kuća (i imajući u vidu da mi Uran vlada 6. poljem u kojem je (zavraga) i Saturn, ja nikada u životu nisam bila alergična. Ni na što.
Hm... Osim na bivšeg muža, ako se to ubraja...  :))

Vjerojatno sam se krivo izrazio... nisam mislio na aspekte između Ur i Me već na aspekte koje rade ili Ur ili Me sa drugim planetama

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #4 u: Svibanj 30, 2017, 13:01:28 poslijepodne »
Eh...
Tih aspekata pak, na mojem natalu k'o u priči...
Možda baš zato i nisam ni na što alergična, jer su svi ti aspekti totalno "napeti", odnosno same opozicije i kvadrati...?

Offline b_od_arabije

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #5 u: Lipanj 28, 2017, 11:12:35 prijepodne »

Aspekti Me  i Ur po mom nekom mišljenju, jer su to zapravo iritacije... u to spada i 8 kuća... treba sagledati kompletnu kartu

Evo pogledaj natalnu. Znaci jako opasna alergija na jaja. Hoce li je prerast?
http://tinypic.com/r/jjwsw6/9

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #6 u: Srpanj 01, 2017, 14:22:39 poslijepodne »

Evo pogledaj natalnu. Znaci jako opasna alergija na jaja. Hoce li je prerast?
http://tinypic.com/r/jjwsw6/9

Ovdje imamo Ur  Ju  konjukciju, što može donijeti alergijske reacije na unos neke hrane... nisam siguran da se takav tip problema može prerasti, naročito ukoliko od ranog djetinstva ima reakcije poput dizanje želuca na neke vrste hrane ? jer Ju predstavlja digestivni sustav, znači unos hrane je problematičan?

Offline b_od_arabije

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #7 u: Srpanj 01, 2017, 14:50:10 poslijepodne »
Ok  :(. Hvala na odgovoru.

Da, od rodjenja ima alergije na odredjene sastojke, ali alergiju na brasno je prerstao. Ispravljam: ma mlijecni protein, ne na brasno.

Raekcija na jaja je puno gora od dizanja zeludca, imao je anafilaticki sok prije nekoliko godina.
« Zadnja izmjena: Srpanj 01, 2017, 15:03:10 poslijepodne od b_od_arabije »