Autor Tema: Astrološka vječita pitanja  (Posjeta: 302 vremena)

Offline Riva

• Novi Astronaut
  • *
  • Rivijera
Astrološka vječita pitanja
« u: Lipanj 22, 2017, 13:20:42 poslijepodne »
...

Nekako kako me pucaju godine i svašta nešto, postavlja se pitanje..

Što je to što ne daje općenito udaju? Onako u grubo, aspekti i ostali "ukrasi"...

Mislim, široke su teme koje se vežu za moguće objašnjenje putem asstrologije....

Mislim, moraju neke blokade postojati u životima ljudi (natalnim kartama), da bi recimo bilo nemoguće da ostvare ljubav, školu, djecu, to su trenuci koji život znače i isto tako još više znači kad ih se nema ...kako ko podnosi, ali generalno se pitam...

Voljela bih da se malce probudimo tu i razbudimo ovaj forum uspavani po malo, ..

O:-) O:-) O:-) O:-)
« Zadnja izmjena: Lipanj 22, 2017, 13:27:57 poslijepodne od Riva »

Offline ČarobnicaIzOza

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
Odg: Astrološka vječita pitanja
« Odgovori #1 u: Lipanj 25, 2017, 17:51:06 poslijepodne »
A znaš i sama. ;D Saturn u vezi sa 7. kućom/Venerom.

Samo ja to baš i ne vidim tako, rekla bih da Saturn daje malo veza, ali koje su, ako ništa drugo, trajnijeg karaktera.
Više bi me bilo strah Neptuna.

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #2 u: Lipanj 25, 2017, 20:49:05 poslijepodne »

Samo ja to baš i ne vidim tako, rekla bih da Saturn daje malo veza, ali koje su, ako ništa drugo, trajnijeg karaktera.

Eto mene sa Saturnom na DESC-u u Ribama...
Udala se točno s 18 godina i 3 dana...  :o
Rastala se s točno 26. godina, 9 mjeseci i 7 dana. Bogu hvala.

Veza sam imala i prije braka, kao cura, a i poslije braka kao razvedena žena.
Dakle, ta tvoja pretpostavka da Saturn daje malo veza, u mojem slučaju, ne stoji.
Tim više, jer je meni Saturn i vladar 5. kuće u Jarcu.

O trajnosti svojih veza sam sama odlučivala.
Zapravo, uvijek sam ja bila ta koja je otkantavala.
A i razvod braka sam ja inicirala.

Jer, taj trigon s Neptunom koji moj Saturn radi, uglavnom mi je priskrbio kojekakve parazite.
Dopi*dili mi brate mili...

Stoga unazad 14 godina samoinicijativno soliram i super mi je.
Totalni celibat.
Sada kada znam sve čari samačkog života ni pod koju cijenu se ne bih mijenjala za status s ijednom udanom ženom.

Još samo da dodam, da sam tu odluku o samačkom životu, donijela točno kad mi je tranzitni Saturn egzaktno konjugirao natalnu Veneru... Bilo je još par interesantnih tranzitnih aspekata paralelno...
Da previše ne brbljam, evo karte:

http://imgur.com/JutMUSk
« Zadnja izmjena: Lipanj 25, 2017, 21:02:48 poslijepodne od Bolesna »

Offline ČarobnicaIzOza

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #3 u: Lipanj 25, 2017, 21:22:49 poslijepodne »
Pa da, i meni se čini da sve te teorije padaju u vodu kad se pogledaju karte stvarnih ljudi. :)
Ja znam jednu djevojku, na glasu kao promiskuitetnu, a ima Veneru 0 Saturn. :))

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #4 u: Lipanj 25, 2017, 21:37:38 poslijepodne »
Pa da, i meni se čini da sve te teorije padaju u vodu kad se pogledaju karte stvarnih ljudi. :)

Ja ti pak, imam dvije dugogodišnje, najbolje prijateljice. Nas tri smo ti doslovno "Trio fantastikus".

Prva i ja smo nerazdvojne od naše 5. godine života. U horoskopu je Lavica podznak Bik, Mjesec u Djevici i ima opoziciju Saturna u Ribama i Venere u Djevici i zamisli, gotovo savršen brak.

S drugom sam se skompala 1989. i od tada smo nerazdvojne. Ona je Jarac, podznak joj ne znam (moram ju pitati u koliko sati je rođena, ali se nikada ne sjetim...) i Mjesec u Jarcu. Ona pak ima sekstil Venere u Jarcu i Saturna u Ribama i nikada se nije udavala niti se ima namjeru udavati.

Offline Riva

• Novi Astronaut
  • *
  • Rivijera
« Odgovori #5 u: Lipanj 26, 2017, 06:04:28 prijepodne »
Eto vidiš, ja znam takodje jednu sličnu, sponzu sa Ve0Saturn u Lavu....

Offline Riva

• Novi Astronaut
  • *
  • Rivijera
« Odgovori #6 u: Lipanj 26, 2017, 06:05:30 prijepodne »

A što te je strah Neptuna???
Konkretno ja i to što sam imala se ne može računati, jer je jad i bijeda, sve samo ne normalna veza,,,neki jadi na daljinu, ništa više...

Offline ČarobnicaIzOza

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #7 u: Lipanj 26, 2017, 09:07:52 prijepodne »
Ne volim Neptun zato što se teško realizira u stvarnosti, a sa Saturnom bar znaš na čemu si. ;D
Zašto je to kod tebe tako, ne znam, kad ima i puno gorih karata.

Offline Riva

• Novi Astronaut
  • *
  • Rivijera
« Odgovori #8 u: Lipanj 26, 2017, 12:03:32 poslijepodne »
Pa ne znam za Neptuna, imam stvarno Venera 120 Neptun, ali 10 * mi izbacuje astro.com i ne znam dal se računa uopšte kao trigon postojeći...Inače poznajem osobe sa kontaktom Ve&Neptuna, mogu da kažem da su mahom promiskuitetni ljudi u pitanju, ne baš čisti generalno u životu, kako god da okreneš.....

Što se Saturna tiče, pa ne znam kako onda žive ovi sa gorim kartama, jer, kod mene je sve u blokadi, generalno ...a zašto!!'??',,ne znam odgovor..kako bi tek bilo da je Saturn u gorem dostojanstvu ...
« Zadnja izmjena: Lipanj 26, 2017, 12:24:01 poslijepodne od Riva »

Offline Riva

• Novi Astronaut
  • *
  • Rivijera
« Odgovori #9 u: Lipanj 26, 2017, 12:26:16 poslijepodne »

Ja ti pak, imam dvije dugogodišnje, najbolje prijateljice. Nas tri smo ti doslovno "Trio fantastikus".

Prva i ja smo nerazdvojne od naše 5. godine života. U horoskopu je Lavica podznak Bik, Mjesec u Djevici i ima opoziciju Saturna u Ribama i Venere u Djevici i zamisli, gotovo savršen brak.

S drugom sam se skompala 1989. i od tada smo nerazdvojne. Ona je Jarac, podznak joj ne znam (moram ju pitati u koliko sati je rođena, ali se nikada ne sjetim...) i Mjesec u Jarcu. Ona pak ima sekstil Venere u Jarcu i Saturna u Ribama i nikada se nije udavala niti se ima namjeru udavati.
Znači da nema pravila, pa kako god da bilo, svak sa svojom kartom i sudbinom....pa kud se stigne...
Meni su čak ranije rekli da se nikada udati neću i imati familiju, a djeca da će mi ostati misaona imenica...a ko će ga znat-..

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #10 u: Lipanj 26, 2017, 12:38:03 poslijepodne »
Pa ne znam za Neptuna, imam stvarno Venera 120 Neptun, ali 10 * mi izbacuje astro.com i ne znam dal se računa uopšte kao trigon postojeći...

Što se Saturna tiče, pa ne znam kako onda žive ovi sa gorim kartama, jer, kod mene je sve u blokadi, generalno ...a zašto!!'??',,ne znam odgovor..kako bi tek bilo da je Saturn u gorem dostojanstvu ...

Ne bih ja to pripisala Veneri...
Men' se čini, da bi za tu tvoju opću blokadu, potencijalnog "krivca" u toj svojoj natalnoj karti, zapravo trebala potražiti u kvadratu Neptuna iz 12. s Mjesecom pri vrhu 3...

Ne znam... To bi tebi ipak trebao netko kompetentniji obrazložiti.
Ja nisam ekspert (tek dudam...  :-[ ) , ali da sam ja na tvojem mjestu, otpustila bih te kočnice koje imaš, upisom na plesni tečaj recimo...

Pa uz tango istrenirat' kontrolu strasti...
Uz valcer istrenirat' kontrolu osjećaja...
...a uz sambu, rumbu i cha-cha-cha, pokazala bih ljudima što sve mogu...  :D

Kad bih se umorila, otišla bih se odmarat' i uživat' u svojim snovima koje bih svakako po buđenju zapisala i pokušala odgonetnut' simboliku...
...ako ni zbog čega drugog, a onda da za promjenu, umjesto za druge, malo radim na sebi i na svojim emotivnim potrebama.

Ubaciti malo više kreativnosti u svoj život, u svakom slučaju.
Eto, to bih ja na tvojem mjestu...