Autor Tema: Relokacije  (Posjeta: 2115 vremena)

Offline acajoubleu

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Relokacije
« u: Studeni 28, 2012, 00:52:09 prijepodne »
Ne znam gde da stavim ovu temu, pa hajde ovde.
Gledam pre dva dana horoskop najbolje prijateljice iz detinjstva, u gradu u kome se rodila zivela par meseci, selila se sve dalje i dalje...poslednjih 20 godina na drugom kontinentu, a poslednjih godinu na drugom kraju tog drugog kontinenta.
Meni se nekako cini da ona vise ''funkcionise'' po toj svojoj relokaciji nego po natalu, iako mi je on baza kad gledam.Sve se promenilo sto se kuca tice, i to ne malo.
Koliki znacaj pridajete tim, ''zivotnim"relokacijama?neko ima neko iskustvo?

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
Odg: Relokacije
« Odgovori #1 u: Studeni 28, 2012, 20:44:40 poslijepodne »
Ne znam gde da stavim ovu temu, pa hajde ovde.
Gledam pre dva dana horoskop najbolje prijateljice iz detinjstva, u gradu u kome se rodila zivela par meseci, selila se sve dalje i dalje...poslednjih 20 godina na drugom kontinentu, a poslednjih godinu na drugom kraju tog drugog kontinenta.
Meni se nekako cini da ona vise ''funkcionise'' po toj svojoj relokaciji nego po natalu, iako mi je on baza kad gledam.Sve se promenilo sto se kuca tice, i to ne malo.
Koliki znacaj pridajete tim, ''zivotnim"relokacijama?neko ima neko iskustvo?

Osobno nisam se previše igrao sa relociranim kartama, tako da nemogu iznjeti neko iskustvo... ali s druge strane nekoliko puta sam ti gledao natal, pa iako živiš tisućama kilometara od rodnog grada nisam niti jednom radio relokaciju, i svejedno me to nije spriječilo da pogriješim u prognostici ?? Zar ne ??

Offline acajoubleu

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #2 u: Studeni 29, 2012, 00:41:55 prijepodne »
Cini mi se da se nismo razumeli.Ja nisam mislila na relokacije kao trenutno stanje,na kraju sama sam ipak 7/8 zivota provela u rodnom gradu, manje vise, nego na ljude kojima je relokacija zivotna okolnost.Relokacija iz mesta rodjenja dok su jos bebe.
Sto se tice prognostike ,hoces li da kazes da prognostika buduci da ukljucuje planetarne pozicije primarno a ne kuce, ne utice na preciznost?Tako sam te sad shvatila.
Ja sam vise mislila na sveukupnu sliku tj energiju horoskopa koju ljudi zive negde sasvim drugacije ...nisam mislila na prognostiku konrketno.

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #3 u: Studeni 29, 2012, 00:59:38 prijepodne »
Cini mi se da se nismo razumeli.Ja nisam mislila na relokacije kao trenutno stanje,na kraju sama sam ipak 7/8 zivota provela u rodnom gradu, manje vise, nego na ljude kojima je relokacija zivotna okolnost.Relokacija iz mesta rodjenja dok su jos bebe.
Sto se tice prognostike ,hoces li da kazes da prognostika buduci da ukljucuje planetarne pozicije primarno a ne kuce, ne utice na preciznost?Tako sam te sad shvatila.
Ja sam vise mislila na sveukupnu sliku tj energiju horoskopa koju ljudi zive negde sasvim drugacije ...nisam mislila na prognostiku konrketno.

Relokacijom se mijenjaju postavke kuća, a samim time se mjenja i značenje bilo kakve prognoze jer za prognozu nisu bitne samo planete kao takve već je presudno kojim područjima života vladaju ( kojim kućama ) zato nisam siguran da li relocirana karta može potpuno promjeniti naš život , što bi značilo s obzirom na promjenu pozicija samih kuća, odnosno područja života...

Nadam se da smo se sad razumjeli  ;) 

Offline acajoubleu

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #4 u: Studeni 30, 2012, 21:11:39 poslijepodne »
E sad jesmo.
Nego slabo nesto ima novih tema, pa da se bacimo na otvaranje istih...

Offline Saša

• Global Moderator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #5 u: Studeni 30, 2012, 23:12:05 poslijepodne »
E sad jesmo.
Nego slabo nesto ima novih tema, pa da se bacimo na otvaranje istih...

Tako i treba  ;)