Autor Tema: Kada i zašto metode predikcije ne "šljakaju" ??  (Posjeta: 4902 vremena)

Offline ČarobnicaIzOza

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
Odg: Kada i zašto metode predikcije ne "šljakaju" ??
« Odgovori #15 u: Siječanj 30, 2017, 13:56:48 poslijepodne »
I što se radi s tim midpointom vl. 4. i 7.? Moj je točno u trigonu na Veneru.

Ali u Veneri i je problem. U 12. je kući. Tako da meni veze donose samo tranziti na 7. kuću, od Ve nikad ništa...

I još vl. 7. mora biti višestruko aspektiran. Zadnja veza Saturnov, Jupiterov i Uranov istovremeni tranzit. Trajala je skoro 4 g. Zapravo to i je astrološki brak. Zajednički život od 3 g.
Ali takve situacije kad tu istu točku više planeta aspektira i nisu toliko česte. :'(

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #16 u: Veljača 05, 2017, 12:41:04 poslijepodne »
I što se radi s tim midpointom vl. 4. i 7.? Moj je točno u trigonu na Veneru.

Ali u Veneri i je problem. U 12. je kući. Tako da meni veze donose samo tranziti na 7. kuću, od Ve nikad ništa...

I još vl. 7. mora biti višestruko aspektiran. Zadnja veza Saturnov, Jupiterov i Uranov istovremeni tranzit. Trajala je skoro 4 g. Zapravo to i je astrološki brak. Zajednički život od 3 g.
Ali takve situacije kad tu istu točku više planeta aspektira i nisu toliko česte. :'(

Gledaj , ja jednostavno neznam gledati na način da vadim pojedine postavke iz krte te na taj način donositi bilo kakve zaključke... uvijek  mi je bitno sagledati kartu prvo u globalu te tek onda usredotočiti se na neku točku natala, i naravno imati na umu kompletnu situaciju... dakle time što ti kažeš dati je Ve u 12 problem, meni to ništa ne znači bez sagledavanja kompletne karte...

Dakle ja tebi mogu vjerovati na riječ da je to tako kako ti kažeš ali zapravo neznam da li je to tako dok ne provjerim u karti...

Offline ČarobnicaIzOza

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #17 u: Veljača 06, 2017, 16:02:38 poslijepodne »
https://postimg.org/image/f6qc3bkt9/

Što se tiče veza, bilo ih je samo 2. U mladosti sam bila sklona odnosima iz 5. kuće, koje ne bih nazvala vezama.
Zadnja veza je počela u 8. mj. 2010.

Ali čak se ne mogu ni žaliti na njih kao partnere, sve je to pouzdano, ozbiljno, odgovorno, vrijedni radnici, bez poroka :))...nego nekako životne okolnosti ispadnu takve da otežavaju i zahtjevaju veće žrtve...I to pod tolikim teretom nije lako izdržati, nego se pretvara u dužnost.

Osim toga, ja se jaaako rijetko zaljubljujem, a težim ozbiljnim stabilnim vezama, sigurnosti.

Tako da ne vjerujem uopće da ću biti više ikad u vezi, da brak i ne spominjem...

« Zadnja izmjena: Veljača 06, 2017, 21:05:26 poslijepodne od ČarobnicaIzOza »

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #18 u: Veljača 12, 2017, 12:59:49 poslijepodne »
https://postimg.org/image/f6qc3bkt9/

Što se tiče veza, bilo ih je samo 2. U mladosti sam bila sklona odnosima iz 5. kuće, koje ne bih nazvala vezama.
Zadnja veza je počela u 8. mj. 2010.

Ali čak se ne mogu ni žaliti na njih kao partnere, sve je to pouzdano, ozbiljno, odgovorno, vrijedni radnici, bez poroka :))...nego nekako životne okolnosti ispadnu takve da otežavaju i zahtjevaju veće žrtve...I to pod tolikim teretom nije lako izdržati, nego se pretvara u dužnost.

Osim toga, ja se jaaako rijetko zaljubljujem, a težim ozbiljnim stabilnim vezama, sigurnosti.

Tako da ne vjerujem uopće da ću biti više ikad u vezi, da brak i ne spominjem...

i što je na kraju bilo s tom vezom iz 2010 tamo nakon 11mj 2010 godine?? da li se nakon toga stabilizirao ili je prekinut ili je prkinut puno prije ili nešto četvrto?

Offline ČarobnicaIzOza

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #19 u: Veljača 13, 2017, 15:54:15 poslijepodne »
Ne kužim, što bi bilo u 11. mj. 2010., a veza počela u 8. 2010.? ???

Krajem 2011. ili početak 2012., ne sjećam se točno, počeo je zajednički život i trajao do predkraj 2014. Znači, veza je trajala cijelo to vrijeme.

Ali sad mi pada na pamet, za taj period koji spominješ, (misliš na Sa kvadrat na Mo?) njemu se život okrenuo skroz naopako, pa su na mene pale razne obaveze i odgovornosti. Tako da više nisam bila onako bezbrižna kao na samom početku, ali nikad mi nije palo na pamet da ga ostavim zbog tih nesretnih okolnosti. :)