Autor Tema: Sinastrija  (Posjeta: 11408 vremena)

Offline ČarobnicaIzOza

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
Odg: Sinastrija
« Odgovori #30 u: Srpanj 21, 2017, 21:53:40 poslijepodne »
Imam pitanje u vezi opozicije Jupitera i Mjeseca.
Jasno mi je da osoba Ju na neki način pretjeruje, ali obzirom da je Mo u Lavu, ne vidim zašto bi to njemu smetalo.
Pa koji je problem te opozicije, ako postoji ikakav?

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #31 u: Kolovoz 05, 2017, 13:09:29 poslijepodne »
Imam pitanje u vezi opozicije Jupitera i Mjeseca.
Jasno mi je da osoba Ju na neki način pretjeruje, ali obzirom da je Mo u Lavu, ne vidim zašto bi to njemu smetalo.
Pa koji je problem te opozicije, ako postoji ikakav?

teško je ovako dati odgovor vadeći jedan aspekt iz konteksta cijele karte... zavisi da li taj  jupiter bitan ili nije i što znači u natalu te osobe, no u principu ne bi trebalo predstavljati veći problem                           

Offline ČarobnicaIzOza

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #32 u: Kolovoz 07, 2017, 12:20:59 poslijepodne »
Pa malo je to komplicirano... ;D Još su tu uključeni Pluton i Venera, na način da se formira T-kvadrat: Mjesec u Lavu osobe A u opoziciji s Jupiterom osobe B, a žarište kvadrata je konjunkcija Ve osobe A i Pl osobe B u škorpionu.

Znači, spoj iz pakla :)) to mi je jasno, nego ovu opoziciju ne kužim, jer nemam nijednu pa mi taj tip energije nije baš blizak..

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #33 u: Kolovoz 20, 2017, 13:25:19 poslijepodne »
Pa malo je to komplicirano... ;D Još su tu uključeni Pluton i Venera, na način da se formira T-kvadrat: Mjesec u Lavu osobe A u opoziciji s Jupiterom osobe B, a žarište kvadrata je konjunkcija Ve osobe A i Pl osobe B u škorpionu.

Znači, spoj iz pakla :)) to mi je jasno, nego ovu opoziciju ne kužim, jer nemam nijednu pa mi taj tip energije nije baš blizak..

opozicija je u stvari na neki način aspekt suprotstavljanja. Osoba bez opozicija nekad ima problem upravo naučiti na koji način se suprotstaviti nekome...