Autor Tema: Dobrodošli !!!  (Posjeta: 9289 vremena)

Offline annatatiana

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
Odg: Dobrodošli !!!
« Odgovori #45 u: Studeni 23, 2013, 14:52:16 poslijepodne »
Pozdrav svima, nadam se da će mi biti lijepo družiti se s vama...

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #46 u: Studeni 24, 2013, 09:07:24 prijepodne »

Dobrodošla!!

I ja se nadam da ćemo se lijepo družiti, iako su ovi moji članovi malo lijeni   :-X za napisati ponešto...

Offline More Plavo

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #47 u: Studeni 25, 2013, 16:55:58 poslijepodne »
Dobro dosli,svi novi clanovi na forumu ;)

Offline Katja

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #48 u: Srpanj 26, 2014, 13:07:04 poslijepodne »
Pozdrav svima!  :-*
Nijesam znala za ovaj forum?!

P.S. Saša, ako je ovo tvoja freška slika, ala si se promjenio - ako uporedimo sliku sa ARTa...ali tada smo svi bili 10 godina mlađi...   ;D

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #49 u: Srpanj 26, 2014, 14:35:03 poslijepodne »
Pozdrav svima!  :-*
Nijesam znala za ovaj forum?!

P.S. Saša, ako je ovo tvoja freška slika, ala si se promjenio - ako uporedimo sliku sa ARTa...ali tada smo svi bili 10 godina mlađi...   ;D

Ih... kad je to bilo...  :P  :-X

Dobrodošla...

Offline oggy

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #50 u: Rujan 19, 2014, 15:28:08 poslijepodne »

Dobrodošla!!

I ja se nadam da ćemo se lijepo družiti, iako su ovi moji članovi malo lijeni   :-X za napisati ponešto...
Cao Sasa i svi ostali koji vole astrologiju istinski,pa i ostali koji su samo radoznali.
Sasa,rado bih i mnogo pisala,ali imam velikih problema sa koncentracijom.Tesko mi je i da citam i da pri tom nesto i ostane u ovoj mojoj smusenoj glavi.Pokusavam pomalo da citam.Hvala ti puno na svim tekstovima i objasnjenjima od obdanista,preko hr i ostalih foruma.
Zelim ti mnogo uspjeha, ne samo u tvom forumu,nego i u svakom drugom pogledu i na svim poljima.
Lijep pozdrav
Oggy  ???

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #51 u: Rujan 25, 2014, 00:47:27 prijepodne »
lijep pozdrav i tebi  ;)

Offline lothriel

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #52 u: Prosinac 12, 2014, 21:42:30 poslijepodne »
Vidim svi se jave kao novi članovi pa da se i ja, sve vas zaljubljenike u astrologiju lijepo pozdravljam , što reći kod mene je astrologija velika ljubav i nadam se da ću ponešto i naučiti na ovom forumu.

Saša vaše komentare na "onom" forumu obožavam čitati, doduše znate biti oštri kad se piskaraju nebuloze pa nebih htjela ispasti dudek kad i ja nešto napišem  :))
u svakom slučaju tekstovi su vam vrlo poučni, živjeli !

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #53 u: Prosinac 12, 2014, 23:57:21 poslijepodne »
Vidim svi se jave kao novi članovi pa da se i ja, sve vas zaljubljenike u astrologiju lijepo pozdravljam , što reći kod mene je astrologija velika ljubav i nadam se da ću ponešto i naučiti na ovom forumu.

Saša vaše komentare na "onom" forumu obožavam čitati, doduše znate biti oštri kad se piskaraju nebuloze pa nebih htjela ispasti dudek kad i ja nešto napišem  :))
u svakom slučaju tekstovi su vam vrlo poučni, živjeli !

dobro došla lothriel... i tenks na tvojim riječima....

Ali nisam ti ja oštar uopće... samo me nekad izbaci iz takta ljudska glupost, ne zato što je netko rekao nešto bedasto već zato što svojim nerazmišljanjem nanosi štetu drugoj osobi... a u astrologiji je vrlo kratka granica hoćeš li nekom pomoći sa datom informacijom ili ćeš ga baciti u  još gori bed...

to je ono što ne podnosim...

svojevremeno prije više godina na jednom drugom forumu tako ti je bilo da je jedna astrologinja na upit žene koja je samo htjela odgovor vezan za rođenje djeteta "prognozirala" nešto u smislu parafrazirati ću otprilike--
Znaš nisam ja ni sebi vidjela trudnoću ali kako vidim ti nećeš moći imati djete al to ništa ne mora da znači da će to biti tako...

kao ona se ogradila ...

Ma što se ogradila, gdje je tu etika? zašto uopće daje odgovor ako misli da ne mora biti točan...  koja je uopće svrha takve prognoze? i tu sam bio poludio i zaratio sa pola foruma...jer sam javno objavio privatni mail, i većini je to bilo gore od te "prognoze"

Meni možeš reći što god hoćeš ali na ovakve stvari ću uvijek reagirati...

U svakom slučaju objasnim ja ženi što kako i zašto jer je već imala pobačaj i zašto je imala pobačaj, i rekoh joj kada će imati dijete, ne vremenski nego pod kojim uslovima što sve mora ona sama odraditi na neki način da bi uspješno rodila...

Naravno satisfakcija stiže 2 ili tri godine kasnije u maliu slika te žene kako drži dijete u svom naručju... i riječi zahvale...

Dakle moja reakcija nije na nekog što krivo napiše... bože mili svi mogu pogriješiti, ali kad astrologijom nanosiš štetu tu ću uvijek reagirati zbog te druge osobe...

Offline lothriel

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #54 u: Prosinac 17, 2014, 21:43:54 poslijepodne »
Rado bih čula kako ste se okuražili prvi puta kad ste započeli sa davanjem prognoza, zapravo bilo tko , tko se time bavi ako je voljan neka prokomentira..

Slažem se, velika je to odgovornost i nije svejedno što će druga osoba čuti

kad ste već spomenuli taj primjer gdje druga osoba navodi crnu prognozu o ne mogućnosti imanja djeteta.. da li je uopće sve zadano ili je moguće ostvariti pod određenim uvjetima?

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #55 u: Prosinac 19, 2014, 19:13:11 poslijepodne »
Rado bih čula kako ste se okuražili prvi puta kad ste započeli sa davanjem prognoza, zapravo bilo tko , tko se time bavi ako je voljan neka prokomentira..

Slažem se, velika je to odgovornost i nije svejedno što će druga osoba čuti

kad ste već spomenuli taj primjer gdje druga osoba navodi crnu prognozu o ne mogućnosti imanja djeteta.. da li je uopće sve zadano ili je moguće ostvariti pod određenim uvjetima?

Misliš da se sjećam?

Pa prve bitnije su bile preko foruma ...

recimo jedna žena  iznenada nije vidjela na lijevo oko, te krenula kod doktora da bi joj oni rekli da možda ima vodenu glavu (hidrocefalus )
Nakon detaljnog ispitivanja preko foruma i vraćanja u nazad kad je već jednom imala sličan aspekt u životu kad je bila dijete , jer astrologija ima alat gledanja u prošlost i uspoređivanja sličnih situacija u životu ( cikličnost ) ustanovili smo da ju je tad u prošlosti ugrizla zmija i imala problema sa kožom mislim da su Mo i Ve bili u konjukciji i opet je ur bio u pitanju kao i 21 godinu prije toga... a to znači napad na tijelo izvana ili virusno bakterijske uzročnike, što se na kraju pokazalo točnim nakon šišanja kose i punkcije/biopsije, kako li se već zove... uglavnom poslali je doma i rekli da ima virusni problem... što smo mi znali prije toga...

nije sve zadano iako postoje dijelovi koji jesu zadani odnosno kaže se horoskop je "je obećao", no međutim i ovdje postoje podjele pod zbivanja usljed okolnosti ili ako netko želi sudbinska, i na zbivanja koja se mogu dogotiti "po putu" da tako kažem znači nisu obećana ali mogu u nekom točno određenom momentu života se dogoditi

Najgadniji mi je bio slučaj prometne nesreće jedne muške osobe gdje je njegova djevojka pitala za ishod, jer je ta osoba pala u komu...

Dobro sam se preznojio dok sam objasnio da je vrlo kritično razdoblje narednih mislim da je bilo riječi o 5 ili 6 dana te ako uspije prebroditi taj period da bi trebalo biti u redu (aspekt je prolazio u ponedjeljak do tada je bio kritičan period ) u nedjelju je nažalost preminuo...

Offline evge

• Novi Astronaut
  • *
  • Novi Astronaut
« Odgovori #56 u: Ožujak 06, 2016, 07:38:09 prijepodne »
Ne znam jel forum umro ili vegetira al eto pridruzujem se  O:-)

Offline Saša

• Administrator
  • Astronaut Heroj
    • Astro Forum
« Odgovori #57 u: Ožujak 06, 2016, 11:50:46 prijepodne »
Ne znam jel forum umro ili vegetira al eto pridruzujem se  O:-)

još je živ...

odgovorim kad stignem... više manje odgovorim na skoro sva pitanja... ali treba biti strpljiv... tko želi više i brže na raspolaganju sam za astrološku konzultaciju preko skype...

dobrodoš/la/o 

Offline Bolesna

• Mlađi Astronaut
  • **
  • Novi Astronaut
« Odgovori #58 u: Prosinac 19, 2016, 19:33:49 poslijepodne »
Ups... Ja sam izgleda zahvalu za prijem na ovaj forum ostavila na krivom topiću...
Kako god, lijep pozdrav svima ostavljam i ovdje.
:)